کد خبر: 154140 A

بازی با الجزیره سرنوشت‌ساز است؛

استقلال اگر مقدار باهوش بازی کند می‌تواند در تهران۱۳ امتیاز را بگیرد استقلال اگر گل نخورد، توانایی گل‌زدن به این تیم را دارد هر چند استقلال خط حمله قدرتمندی ندارد اما به این تیم نمی‌تواند گل بزند.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با الجزیره برای استقلال سرنوشت‌ساز است.

آتیلا حجازی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شرایط استقلال در حال حاضر حساس است و بازی با الجزیره برای آبی‌پوشان تهرانی سرنوشت‌ساز است. استقلال می‌تواند الجزیره را ببرد، هر چند الجزیره تیم ضعیفی نیست، اما چندان قوی هم نیست و یک تیم متوسط است. استقلال اگر مقداری باهوش بازی کند می‌تواند در تهران ۳ امتیاز را بگیرد. استقلال اگر گل نخورد، توانایی گل‌زدن به این تیم را دارد. هر چند استقلال خط حمله قدرتمندی ندارد، اما به این تیم نمی‌تواند گل بزند.

وی در مورد عملکرد سید مهدی رحمتی در دیدارهای اخیر استقلال گفت: رحمتی بازیکن با تجربه‌ای است. اگر در صحنه‌هایی اشتباه کرده، همه تقصیرها متوجه او نیست. فوتبال یک بازی گروهی است و در برد و باخت‌ها همه اعضای تیم شریک هستند و الان هم درست نیست که همه تقصیرها را گردن رحمتی بیندازیم، چون او در استقلال خیلی زحمت کشیده و برخی از نتایج را مدیون او هستند.

حجازی در پایان گفت: کسانی که روی سکوها می‌نشینند و با یک نتیجه ضعیف عوض می‌شوند استقلالی نیستند؛ استقلالی کسی است که هر کسی مدیر، مربی یا بازیکن تیم باشد، همچنان هوادار تیم استقلال باشد. متاسفانه الان مثل قدیم نیست و اگر نتیجه نگیری، نظر هواداران عوض می‌شود. ای‌کاش فرهنگ هواداران ما مثل اروپایی‌ها بود که تحت هر شرایطی کنار تیم می‌مانند. تیم باید همه‌جوره‌ حمایت شود و اگر تیم نتیجه نمی‌گیرد، محترمانه اعتراض کنند و نباید حتماً توهین کنند، الان هم استقلال در این شرایط سخت به تشویق و حمایت نیاز دارد تا نتیجه بگیرد.

استقلال بازی فوتبال سرنوشت فصل الجزیره رحمتی ساز حجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر