کد خبر: 154613 A

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛

کمیته انضباطی رای‌های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

کمیته انضباطی رای‌های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص اعاده دادرسی باشگاه نیروی زمینی تهران در خصوص نتیجه دیدار انجام نشده بین دو تیم نیروی زمینی با تیم شهرداری یاسوج اعلام کرد که طبق بند ۶ ماده ۲۹ آئین نامه انضباطی مسابقه معوقه در زمین بیطرف(استان بی‌طرف و به تشخیص مقامات برگزار کننده مسابقات) بدون حضور تماشاگران دو تیم برگزارمی شود.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم پیکان

دیدار دو تیم پیکان تهران و ایرانجوان بوشهر از سری رقابت‌های لیگ دسته اول در شهر قدس روز ۱۰ اسفندماه برگزار شد که از سوی فرهاد کاظمی تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و بی‌احترامی به وی صورت گرفت. بر همین اساس وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت برای تماشاگران تیم شهید منصوری قرچک

دیدار دو تیم شهید منصوری قرچک و گیتی‌پسند اصفهان از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور روز ۱۷ اسفندماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم شهید منصوری قرچک تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم حریف و پرتاب بطری به داخل زمین مسابقه که باعثایجاد وقفه ۳ دقیقه‌ای بازی شد، صورت گرفت. بر همین اساس این کمیته باشگاه شهید منصوری قرچک را به ۳۰ میلیون جریمه نقدی و تماشاگران این تیم را به یک جلسه محرومیت محکوم کرد.

جریمه نقدی برای تیم فولاد خوزستان

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از سری رقابتهای مرحله یک چهارم جام حذفی کشور ششم بهمن ماه برگزار شد که از سوی تمشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه فوتبال خوزستان را به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و اعلام کرد که در صورت تکرار تخلفات، از این تیم کسر امتیاز خواهد شد.

بازی باشگاه های کشور پرسپولیس رقابت های لیگ برتر زمین فدراسیون فوتبال فوتبال فولاد خوزستان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر