کد خبر: 155721 A

از استقلال شناخت کافی داشتیم؛

اینکه تیم ما در دقیقه ۹۰ گل می زند نشان می دهد که از لحاظ بدنی بسیار آماده هستیم و شرایط بسیار خوبی داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پیروزی مقابل استقلال را برای این تیم حیاتی دانست و تاکید کرد: حالا به قهرمانی امیدوار شدیم.
به گزارش ایلنا، تیم فوتبال نفت تهران امروز در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد تیم استقلال را با تک گل دقیقه ۹۰ رضا نوروزی در ورزشگاه آزادی شکست دهد. نفت با این پیروزی با ۵۱ امتیاز پشت سر تیم های فولاد و پرسپولیس در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی را مقابل استقلال انجام دادیم. تیم ما در دفاع و حمله عملکرد خیلی خوبی داشت در نیمه دوم هم بازی خیلی خوبی را هر دو تیم شاهد بودیم اما باید بگویم که شناخت خیلی خوبی از استقلال داشتیم.

وی گفت: مساوی به نفع هیچکدام از دو تیم نبود. این برد برای ما بسیار ضروری بود اما باید بگویم قبل از اینکه گل پیروزی را به ثمر برسانیم در یک صحنه بازیکنان ما در موقعیت ۴ به ۲ قرار گرفتند اما از فرصت استفاده نکردند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران ادامه داد: اینکه تیم ما در دقیقه ۹۰ گل می زند نشان می دهد که از لحاظ بدنی بسیار آماده هستیم و شرایط بسیار خوبی داریم. تیم ما از لحاظ ذهنی بسیار آماده است و با این پیروزی که بسیار به آن نیاز داشتیم شرایط خود را در جدول بهبوبد بخشیدیم و به قهرمانی امیدوار شدیم.

گل‌محمدی درپایان گفت: من به بازیکنان خسته نباشید می گویم و این پیروزی را به خانواده آنها و خانواده کادرفنی تبریک می گویم.

استقلال پرسپولیس جدول خانواده رقابت های لیگ برتر فولاد گل محمدی نفت تهران ورزشگاه آزادی یحیی گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر