کد خبر: 156893 A

منتظر تایید دبیرکل هستیم؛

رحمتی در پایان دیدار ملوان و استقلال از هفته بیست و هفتم لیگ برتر مرتکب تخلفاتی شد که از چشم عکاسان حاضر در ورزشگاه پنهان نماند و این مسئله با ورود کمیته انضباطی و بررسی این موضوع در حال پیگیری است

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رأی کمیته انضباطی درخصوص رفتار رحمتی در دیدار مقابل ملوان صادر شده و این رأی تا فردا یکشنبه اعلام خواهد شد.

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: رحمتی روزهای پایانی سال گذشته در کمیته انضباطی حاضر شد و پیرامون اتفاقاتی که در پایان دیدار با ملوان رخ داد توضیحاتی را ارائه کرد و اعضای کمیته در مورد این پرونده به جمع بندی نهایی رسیده‌اند و رای پس از تایید دبیرکل فدراسیون احتمالا تا فردا اعلام خواهد شد.

وی درخصوص احتمال محرومیت رحمتی در هفته پایانی لیگ برتر تصریح کرد: اجازه بدهید این موضوع را تا زمان انتشار رأی اعلام نکنم ولی آنچه مشخص است رفتار رحمتی شبهه‌ناک است و اعضای کمیته انضباطی به اینکه عمدی در رفتار وی وجود داشته نرسیدند.

سید مهدی رحمتی در پایان دیدار ملوان و استقلال از هفته بیست و هفتم لیگ برتر مرتکب تخلفاتی شد که از چشم عکاسان حاضر در ورزشگاه پنهان نماند و این مسئله با ورود کمیته انضباطی و بررسی این موضوع در حال پیگیری است و به گفته حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در صورت تایید تخلفات احتمال محرومیت سنگین رحمتی وجود دارد.

استقلال رئیس کمیته انضباطی روزهای پایانی سال کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لیگ برتر رأی تخلفات ملوان رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر