کد خبر: 156962 A

آقایان فقط وعده و وعید می‌دهند؛

ما در باشگاه فقط محمد پنجعلی را می‌بینیم که می‌گوید مشکلات به زودی درست می‌شود و همه چیز حل خواهد شد، اما آقایان منتطرند این چند روزه هم تمام شود و هر کسی دنبال کار خودش برود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آستانه بازی با راه‌آهن شرایط روحی و روانی تیم ما بسیار خوب است.

علیرضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فردا بازی بسیار مهمی قابل راه آهن داریم و در آستانه این دیدار مهم و حساس شرایط و روحی و روانی تیم ما با توجه به برد خوبی که جلوی داماش آوردیم، خوب است و‌ ان‌شاء‌الله با یک بازی خوب ۳ امتیاز بازی با راه‌آهن را بگیریم و بتوانیم شانس خود را برای قهرمانی افزایش دهیم.

وی در مورد مشکلات مالی تیمش گفت: مشکلات مالی همچنان ادامه دارد و روی کار ما تاثیر مستقیم داشته، اما در همین شرایط سخت هم خوب نتیجه گرفته‌ایم. امیدوار بودیم مسوولان باشگاه به فکر باشند، اما آنها بی‌خیال‌تر از این حرف‌ها هستند و هر روز وعده و وعید می‌شنویم.

وی متذکر شد: قبلاً یک عده دیگری در باشگاه بودند و وعده می‌دادند و الان هم یک‌سری افراد جدید آمده‌اند و به بچه‌های تیم وعده می‌دهند و ما در باشگاه فقط محمد پنجعلی را می‌بینیم که می‌گوید مشکلات به زودی درست می‌شود و همه چیز حل خواهد شد، اما آقایان منتطرند این چند روزه هم تمام شود و هر کسی دنبال کار خودش برود.

مدافع با تجربه به پرسپولیس اظهار داشت: آفایان به فکر تیم نیستند و فقط دنبال کار خود هستند، چون اگر به فکر تیم بودند؛ بچه‌ها را شارژ روحی کردند تا توان و انرژی بیشتری برای قهرمانی بجنگیم. ما قید این حرف‌ها را زده‌ایم و با تمام وجود برای این ۲ بازی سرنوشت‌سازی که داریم به میدان می‌رویم، اما برای کسانی متاسفیم که فقط وعده و وعید می‌دهند. منتقمی اعلام کرده مشکلات مالی به زودی حل می‌شود. ما ۶ ماه است از این حرف‌ها می‌شنویم و در عمل چیزی نمی‌بینیم.

وی ادامه داد: منتقمی را زمان رویانیان یکی - دو بار دیدیم، اما دیگر او را تا الان ندیده‌ایم و فقط در مصاحبه‌ها همه چیز حل می‌شود و در عمل چیزی نمی‌بینیم. از آقایان فقط وعده و وعید شنیده‌ایم و امیدواریم حداقل این حرف‌شان راست باشد.

نور محمدی در پایان گفت: در کو. رس قهرمانی هستیم و فکر این هستیم که خودمان امتیاز بگیریم و اگر فولاد امتیاز بدهد؛ امیدی برای قهرمانی داشته باشیم و با این شرایطی که ما داریم اگر قهرمان شویم کار بسیار بزرگی انجام داده‌ایم چون مشکلات بسیار زیادی در این مدت داشته‌ایم و با این مشکلات همچنان مدعی هستیم. مسوولان نه پاداشی می‌دهند و نه کاری می‌کنند و فقط در مصاحبه‌ها مشکلات ما قرار است حل شود اما امیدواریم در عمل شود.

انرژی بازی پرسپولیس راه آهن روحی و روانی فوتبال پرسپولیس فولاد مشکلات مشکلات مالی مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر