کد خبر: 157021 A

استرس روزهای آخر دردسرساز می‌شود؛

نمی‌شود گفت استقلال شانسی برای موفقیت ندارد. هر تیمی تمرکز و برنامه خوبی داشته باشد، می‌تواند موفق شود هر چند که کار فولاد آسان‌تر است اما استقلال اگر می‌خواهد قهرمان شود، باید فولاد را ببرد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: فولاد خوزستان در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارد.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در آستانه بازی حساس و مهم فولاد و استقلال باید بگویم فولاد در حال حاضر شرایط خیلی خوبی دارد و در خانه‌اش مقابل استقلال به میدان می‌رود. فولاد در آسیا هم خیلی خوب کار کرده و از گروهش صعود کرده است. استقلال هم با بردی که در آسیا آورده، دوباره بازیکنانش اعتماد به نفس لازم را به دست آوردند و شرایط خوبی دارند. این بازی فینال است و نمی‌شود گفت چون فولاد میزبان است، استقلال شانسی برای موفقیت ندارد. هر تیمی تمرکز و برنامه خوبی داشته باشد، می‌تواند موفق شود هر چند کار فولاد آسان‌تر است اما استقلال اگر می‌خواهد قهرمان شود، باید فولاد را ببرد.

وی افزود: استقلال بازیکنان تاثیرگذار و کادر فنی خوبی دارد و همیشه نشان داده‌اند مرد روزهای سخت هستند و این بازی هم روز سخت است. باید از نظر روحی و روانی روی بازیکنان استقلال کار شود و همه بازیکنان با تمرکز صد در صد وارد میدان شوند تا شانس کمتری به حریف بدهند و از کوچک‌ترین شانسی که به دست می‌آورند استفاده کنند. استرس روزهای آخر دردسرساز می‌شود و هر تیمی که شخصیت قهرمانی داشته باشد و این فشار را تحمل کند، می‌تواند قهرمان شود. در این بازی هم استرس تاثیرگذار است و درچنین بازی‌هایی بازیکنان بزرگ خودشان را نشان می‌دهند.

پاشازاده در پایان گفت: فولاد از بقیه مدعیان ۳ امتیاز جلوتر است و روی کاغذ شانس بیشتری دارد اما چون هنوز ۲ بازی دیگر باقی‌مانده، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و فولاد حتی ممکن است چهارم شود چون بازی‌ها خیلی حساس است. شانس قهرمانی استقلال را در خودش می‌بینم چون وقتی ۲ بازی باقی‌مانده خودشان را ببرند، خیلی اتفاقات در بازی‌های دیگر می‌افتد. الان نمی‌توان گفت چه تیمی قهرمان می‌شود و باید صبر کنیم و ببنیم چه اتفاقی می‌افتد چون نمی‌شود پیش‌بینی کرد. اگر استقلال ۲ بازی خودش را ببرد، در بازی‌های دیگر اتفاقاتی می‌افتد که می‌تواند به نفع استقلال باشد.

استرس استقلال اعتماد به نفس بازی روحی و روانی فوتبال فولاد فولاد خوزستان قهرمان تیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر