کد خبر: 158661 A

شاید اتفاقات لیگ اول تکرار شود؛

یاد اولین دوره لیگ‌حرفه‌ای می‌افتم که ما در تهران پیروز شدیم و رقیب ما در انزلی نتوانست امتیاز لازم را کسب کند. فردا هم می‌تواند روزی باشد که پرسپولیس دل هوادارانش را شاد کرده و به حق خودش که قهرمانی است برسد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه پرسپولیس تیم روزهای سخت است و انشاءالله نتایج روز جمعه به گونه‌ای خواهد بود که این تیم به حق واقعی خودش برسد، گفت: جمعه می‌تواند روزی خاطره انگیز برای پرسپولیس و هواداران باشد.

به گزارش ایلنا، علی پروین درباره دیدار تیم فوتبال پرسپولیس با صنعتی خوزستان در هفته پایانی رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: تیم فوتبال پرسپولیس در خارج از خانه بازی سخت و مهمی در پیش رو دارد. تصور بنده این است پرسپولیس در صورت برتری مقابل صنعتی می‌تواند از جایگاه بهتری برخوردار شده و در جدول رده‌بندی نهایتا در رتبه‌ای بایستد که حداقل سهمیه آسیا را بدست آورد.

وی افزود: تیم‌های نفت، فولاد، استقلال و سپاهان تیم‌های خوبی هستند که در هفته پایانی مانند پرسپولیس نمی‌خواهند فرصت کسب عنوان قهرمانی و سهمیه آسیا را از دست بدهند اما تیم‌های مقابل نیز برای ارائه فوتبالی جوانمردانه و پاک و رسیدن حق به حق‌دار انشاءالله با تمام توان و وجودشان بازی خواهند کرد و من امیدوارم که جمعه نتایج بین تیم‌های مدعی به گونه‌ای باشد که پرسپولیس و هواداران به آنچه که لیاقت و شایستگی‌اش را دارند، دست یابند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس در فصل جاری مشکلات زیادی داشته، واقعیت را باید قبول کنیم و تعارف هم نداشته باشیم. این بازیکنان با مشکلات زیادی مواجه شدند و دردسرهایی داشتند که حتی زندگی شخصی‌شان را با مشکلاتی مواجه کرده است.

وی ادامه داد: آنها درست است که در یکی دو مقطع به وضعیت موجود انتقاد کرده و تصمیماتی گرفتند اما در مجموع بسیار صبور بوده و با درک شرایط به فکر سربلندی پرسپولیس و هواداران بودند. آنها غیرت خودشان را نشان دادند و حقشان این هجمه‌ها و این اتفاقات نبوده است.

پروین با بیان اینکه باید واقعیت‌ها را گفت و روی حقایق سرپوش نگذاشت، تاکید کرد: پرسپولیس از نظر کلی شایسته کسب عنوان قهرمانی و حداقل سهمیه آسیایی است. من بسیار امیدوارم و مثل هواداران برای سربلندی تیم محبوبم در پایان فصل دعا می‌کنم که انشاءالله فردا نتایج به گونه‌ای باشد که پرسپولیس و این بازیکنان به حق خودشان برسند.

وی یادآور شد: به هر حال در این مدت اتفاقات زیادی رخ داده اما هرچه بوده گذشته و فردا روز سرنوشت پرسپولیس و بسیاری از تیم‌های مدعی و حتی قعرنشین است. این بازیکنان نشان داده‌اند که مسائل مالی برایشان در اولویت اول نیست. آنها به خاطر هواداران و سربلندی تیمشان خیلی سختی‌ها را به جان خریدند و بسیاری مشکلات و وعده‌های تحقق نیافته را تحمل کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد: من امیدوارم فردا همه چیز دست به دست هم داده و اتفاقاتی رقم زده شود که پرسپولیس و اعضای تیم به آنچه شایستگی‌اش را داشته‌اند، دست یابند. همچنین این هواداران که در این سال‌ها خون دل‌های زیادی خورده‌اند، شاد باشند و خوشحال و سربلند. چه چیزی می‌تواند بهتر از شاد بودن ۳۰ میلیون ایرانی باشد.

وی ادامه داد: به طور حتم بازیکنان پرسپولیس فردا جمعه با تمام وجود برای کسب ۳ امتیاز به میدان خواهند رفت و هواداران خوزستانی نیز حمایت خود را از تیم دریغ نخواهند کرد. دیگر هواداران نیز دعا می‌کنند تا پرسپولیس با دست پر و کسب سه امتیاز از زمین خارج شده و نتایج سایر تیم‌ها نیز به نفع تیم پرسپولیس باشد.

پروین با بیان اینکه در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نبوده و هر اتفاقی ممکن است رقم زده شود، یادآور شد: ابتدا پرسپولیس باید به فکر کسب سه امتیاز باشد تا در صورت توقف و ناکامی حریفان افسوس نخورد که چرا فرصت را از دست داده است. من امیدوارم فردا روز خوب و خاطره انگیزه و به یاد ماندنی برای هواداران باشد.

وی در پایان گفت: امروز، یاد اولین دوره لیگ‌حرفه‌ای می‌افتم که ما در تهران پیروز شدیم و رقیب ما در انزلی نتوانست امتیاز لازم را کسب کند. فردا هم می‌تواند روزی باشد که پرسپولیس دل هوادارانش را شاد کرده و به حق خودش که قهرمانی یا حداقل کسب سهمیه آسیا است برسد.

استقلال و سپاهان بازی پرسپولیس جدول زمین علی پروین فوتبال فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور کسب عنوان قهرمانی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر