کد خبر: 161141 A

همه بلاتکلیف هستیم؛

باید همه چیز مهیا باشد و فصل را خوب شروع کنیم، اما همه بلاتکلیف هستند و قراردادهای فصل قبل مشخص نیست و اصلا معلوم نیست با چه کسی باید صحبت کنیم.

مدافع با تجربه تیم فوتبال پرسپولیس سال بسیار سختی را پشت سر گذاشته و درحال حاضر هم بلاتکلیف است و نمی‌داند برای دریافت مطالباتش و همچنین فصل آینده‌اش با چه کسی باید در باشگاه پرسپولیس صحبت کند چراکه کسی پاسخگوی او نیست.

علیرضا نورمحمدی چنین روزهایی را پیش‌بینی کرده بود و خوب می‌دانست بعد از پایان فصل کسی جواب او را نخواهد داد.

گفتگوی نورمحمدی با خبرنگار ایلنا را در زیر بخوانید:

لیگ سیزدهم با نایب قهرمانی پرسپولیس تمام شد. در این مورد صحبت می‌کنی…

خدا را شکر ما تیم خیلی خوبی داشتیم و خوب هم شروع کردیم، اما متاسفانه مشکلات حاشیه ای و مالی ما را از رقبا عقب انداخت که البته آخر فصل جبران کردیم و می‌توانستیم حتی قهرمان شویم، اما در نهایت نایب قهرمان شدیم و فقط سهمیه آسیا را گرفتیم. به نظرم جای تیم به این بزرگی در آسیا خالی بود که خدا را شکر امسال سهمیه گرفتیم.

لان که لیگ تمام شده، برای حل مشکلات مالی اقدام شده؟

نه، ‌ دقیقاً می‌دانستیم منتظرند لیگ تمام شود و الان از همه نظر بلاتکلیف هستیم چون قراردادهای ما مشخص نیست و طلب‌های فصل قبل هم به قوت خود باقی است. وضعیت کادر فنی هم معلوم نیست چون مشخص نیست علی دایی می‌ماند یا نه و بازیکنان هم بلاتکلیف هستند. برای پرسپولیس که امسال در آسیا حضور دارد و هواداران توقع دارند که همیشه در اوج باشد، این شرایط اصلا خوب نیست. باید همه چیز مهیا باشد و فصل را خوب شروع کنیم، اما همه بلاتکلیف هستند و قراردادهای فصل قبل مشخص نیست و اصلا معلوم نیست با چه کسی باید صحبت کنیم.

به دلیل شکایت وینگادا و تهدید فیفا امکان کسر امتیاز از پرسپولیس هم وجود دارد. در این رابطه چه نظری داری؟

این اتفاق تیم ما را همه جوره کامل می‌کند و امیدوارم حل شود. فکر می‌کنم امسال چنین شکایت‌هایی از پرسپولیس بیشتر شود چون خیلی‌ها از پرسپولیس طلب دارند. فیفا با کسی شوخی ندارد و اگر این مشکل حل نشود برای پرسپولیس فاجعه است.

وظیفه چه کسی است پول وینگادا را بدهد و این مشکل را حل کند؟

ما باشگاه داریم و هیات مدیره‌ای که الان مدام مصاحبه می‌کنند و می‌گویند که هستند، باید این مشکل را حل کنند. الان همه چیز روی هوا است و نمی‌دانیم چه کسی باید این مسائل را حل کند. باید وزارت ورزش هر چه سریع‌تر این مشکل را حل کند چون زمان قطبی هم این اتفاق افتاد و ۶ امتیاز از پرسپولیس کم کردند. الان تیم دست وزارت ورزش است و آنها صاحب تیم هستند و باید حل کنند. اگر این شرایط باشد، برای فصل بعد مشکلات ما صددرصد بیشتر می‌شود چون الان قرارداد ۱۶ بازیکن تیم تمام شده و ممکن است تصمیم دیگری بگیرند چون زندگی‌شان است و الان نمی‌دانند با چه کسی باید صحبت کنند و علی دایی هم مشخص نیست بماند یا نه و چنین وضعیتی برای پرسپولیس خیلی عجیب است.

خودت برای فصل بعد چه تصمیمی گرفته‌ای؟

من بازیکن آزاد هستم و امسال برایم سخت گذشت چون کم بازی کردم و مشکلات مالی هم بود. هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و بیشتر دنبال مطالباتم هستم و معلوم نیست از چه کسی باید پولم را بگیرم. فعلا همه بلاتکلیف هستیم.

بازی پرسپولیس پول شکر علی دایی فصل آینده فوتبال پرسپولیس مشکلات مشکلات مالی وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر