کد خبر: 161982 A

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛

از سوی نجاتی تخلفاتی مبنی بر ورود غیر مجاز به زمین و جلوگیری از موقعیت آشکار گل صورت گرفت. بر همین اساس وی به ۵ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم ایرانجوان بوشهر و بدر بندر کنگ از سری رقابتهای لیگ دسته اول ۱۹ فروردین ماه برگزار شد و از سوی محمد جهانبخش - مربی تیم بندر کنگ تخلفاتی صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی از زمین مسابقه شد. بر همین اساس جهانبخش به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم‌های سپاهان و ملوان بندر انزلی

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و سپاهان اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر ۱۷ فروردین ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه ملوان بندر انزلی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. به دلیل تخریب صندلی‌های ورزشگاه و فحاشی تماشاگران تیم سپاهان، این تیم به مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای بازیکنان تیم شهرداری یاسوج

دیدار دو تیم نساجی مازندران و شهردای یاسوج از سری رقابت‌های لیگ دسته اول ۱۹ فروردین‌ماه در حالی برگزار شد که از سوی مجید نجاتی تخلفاتی مبنی بر ورود غیر مجاز به زمین مسابقه و جلوگیری از موقعیت آشکار گل که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. بر همین اساس وی به ۵ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین به دلیل اهانت حامد رضوانی به تماشاگران تیم مقابل که منجر به اخراج وی شد، این بازیکن نیز به یک جلسه محرومیت از همرای تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علی محمد دهقان دیگر بازیکن تیم شهرداری یاسوج نیز به دلیل تخلف به ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی و تذکر به تیم باشگاه تراکتورسازی

دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته سی‌ام برگزار شد که از سوی تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و سرمربی تیم استقلال صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه تراکتورسازی تبریز به تذکر و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

استقلال اصفهان تراکتورسازی تبریز رقابت های لیگ رقابت های لیگ برتر زمین شهرداری فدراسیون فوتبال نساجی ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر