کد خبر: 162093 A

از لحاظ کمی در شرایط ایده‌آلی هستیم؛

ما از لحاظ کمی در شرایط ایده‌آلی هستیم و قصد داریم مربیان را از لحاظ کیفی به بهترین شرایط برسانیم. بر همین اساس با برگزاری دوره‌های مختلف و پیشرفته آموزشی از لحاظ کیفی و فنی مربیان را بالا خواهیم برد.

رئیس کمیته آموزش فدراسین فوتبال درباره فعالیت‌های این کمیته به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، محمد احسانی گفت: با برنامه‌ریزی‌های مدون مربیان خود را در شرایطی قرار می‌دهیم که با علم به روز فوتبال آشنا بوده و همزمان با آن حرکت کنند. بر همین اساس چند همایش مربیگری و کلاس آموزشی در رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار خواهیم کرد تا از لحاظ فنی مربیان در شرایط ایده‌آلی قرار بگیرند.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که کمیته آموزش پیش‌رو دارد برگزاری همایش ملی در اواسط اردیبهشت‌ماه است. این همایش زیر نظر فیفا و برای مربیان شاغل در لیگ برتر برگزار خواهد شد. طبق اعلام فیفا اگر مربی در این دوره آموزشی حضور نداشته باشد، حق مربیگری در فصل جدید را نخواهد داشت. مدرسی این دوره بر عهده جان‌ اوه‌گانتر رئیس کمیته آموزش هامبورگ و مدرس یوفا است. همچنین یک دوره همایش مربیگری کانون مربیان، برگزاری مربیگری و دانش‌افزایی در درجه‌های B و C، کلاس‌های آموزش مربیگری فوتبال ساحلی، فوتسال، دروازه‌بانی، بدنسازی و مدیریت برای آقایان و بانوان برگزار خو اهیم کرد.

رئیس کمیته آموزش در ادامه گفت: ما از لحاظ کمی در شرایط ایده‌آلی هستیم و قصد داریم تا مربیان را از لحاظ کیفی به بهترین شرایط برسانیم. بر همین اساس با برگزاری دوره‌های مختلف و پیشرفته آموزشی از لحاظ کیفی و فنی مربیان خود را بالا خواهیم برد.

احسانی در ادامه افزود: کمیته‌ آموزش فدراسیون برای مربیان کلاس‌های توجیهی و دانش‌افزایی برگزار می‌کند که در حال حاضر شاهد حضور ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر از بهترین مربیان خود در سمینارها و کنگره‌ها هستیم. امیدواریم با برگزاری دوره‌های آموزشی مدون شرایط خوبی را بری مربیان فراهم کنیم تا رشته فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی آقایان و بانوان کشور رو به رشد باشد.

وی در پایان گفت: ۳۰ نفر از مربیان استعدادیاب که در رده سنی پایه فعالیت دارند به کشور هامبورگ اعزام می‌شوند تا یک دوره پیشرفته دانش‌افزایی و استعدادیابی را زیر نظر مدرسان برتر پشت سر بگذارند. این دوره از ۱۹ خرداد تا ۱۱ تیرماه برگزار می‌شود.

ایران دوره های آموزشی رشد فوتبال فوتسال فیفا لیگ برتر شرایط لحاظ مربیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر