کد خبر: 162104 A

پس از ذوب‌آهن و سپاهان؛

به نظر می‌رسد اکبر میثاقیان که به همراه پدیده راهی لیگ برتر شده بر روی نیمکت این تیم وضعیت متزلزلی دارد چراکه هر روز نام گزینه‌ای به عنوان سرمربی آینده این باشگاه مشهدی مطرح می‌شود.

دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل قبل ملوان بندر انزلی مورد توجه پدیده مشهد قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسکوچیچ فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در ملوان داشت و به همین دلیل با پیشنهادات زیادی برای کار در لیگ ایران مواجه شده است.

هفته گذشته شنیدیم ذوب‌آهن و سپاهان‌اصفهان به دنبال جذب او برای فصل جدید هستند، اما از مشهد هم خبر می‌رسد که مدیران باشگاهی پدیده که تازه به لیگ برتر صعود کرده اند، با اسکوچیچ مذاکرات جدی داشته‌اند و به توافقات خوبی هم رسیده‌اند و اگر این مربی کروات در فصل جدید هدایت پدیده را در لیگ برتر بر عهده داشت چندان تعجب نکنید.

با این حال به نظر می‌رسد اکبر میثاقیان که به همراه پدیده راهی لیگ برتر شده بر روی نیمکت این تیم وضعیت متزلزلی دارد چراکه هر روز نام گزینه‌ای به عنوان سرمربی آینده این باشگاه مشهدی مطرح می‌شود. حتی برخی رسانه‌ها از قطعی شدن حضور امیر قلعه‌نویی در مشهد خبر داده بودند که حال باید منتظر ماند تا آغاز فصل نقل و انتقالات چه اتفاقاتی را در آستانه لیگ چهاردهم شاهد خواهیم بود.

اصفهان امیر قلعه نویی ایران ذوب آهن رسانه لیگ برتر مشهد وضعیت پدیده ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر