کد خبر: 162133 A

دوست دارم تا آخر فوتبالم در تبریز بمانم؛

هواداران تراکتورسازی از ما انتظار دارند و اگر نتیجه نگیریم، هواداران هم دیگر به استادیوم نمی‌آیند. از مسئولان خواهش می‌کنم برای سال‌های بعد برنامه‌ریزی اساسی و دقیق‌تری داشته باشند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: حق‌مان نبود در آسیا از گروه‌مان صعود کنیم.

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: ما در آسیا بازی‌های خوبی انجام دادیم اما بد شانس بودیم. امکانات ما نسبت به بقیه تیم‌های حاضر در آسیا قابل قبول نبود و با این امکانات حق ما نبود که از گروه خود صعود کنیم و در آسیا نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی متذکر شد: متاسفانه امسال هم برنامه‌ریزی سال‌های قبل را داشتیم و نتوانستیم امکاناتی که حریفان دارند را مهیا کنیم و حق آنها است که از گروه صعود کنند. اگر سال‌های بعد می‌خواهیم نتیجه بگیریم، باید امکانات و برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم و حداقل در حد تیم‌های آسیایی باشیم.

کیانی همچنین تاکید کرد: هواداران تراکتورسازی از ما انتظار دارند و اگر نتیجه نگیریم، هواداران هم دیگر به استادیوم نمی‌آیند. از مسئولان خواهش می‌کنم برای سال‌های بعد برنامه‌ریزی اساسی و دقیق‌تری داشته باشند.

وی افزود: در این ناکامی همه ما مقصر هستیم. از مدیر عامل گرفته تا تدارکات همه مقصر هستند و تونی اولیویرا به عنوان سرمربی تیم هم به اندازه خودش مقصر بود. تیمی که نتیجه نگیرد، همه مقصر هستند و باید از این شکست‌ها درس بگیریم و تجربه شود تا در سال‌های بعد بازی‌های خوبی انجام دهیم.

کیانی در پایان در مورد شایعه مذاکره استیلی با او برای حضور در پرسپولیس گفت: حمید استیلی استاد من است، اما هیچ صحبتی در این مورد با من نکرده است. من تیمم را دوست دارم و دوست دارم تا آخر فوتبالم را در تراکتورسازی بمانم. اگر شرایط مساعد باشد، گزینه اولم تراکتورسازی است و به راحتی تراکتورسازی و تبریز را از دست نمی‌دهم.

بازی پرسپولیس تراکتورسازی تبریز فوتبال تراکتورسازی نبود آسیا نتیجه حق کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر