کد خبر: 162645 A

از سوی کی‌روش اعلام شد؛

بر اساس برنامه‌ریزی کادر فنی تیم ملی فوتبال، بازیکنان امروز ششم اردیبهشت‌ماه در نوبت صبح بدنسازی می‌کنند و نوبت عصر را در زمین چمن تمرین خواهند کرد.

برنامه‌های تمرینی و دیدارهای درون اردویی پیش و روی تیم ملی فوتبال ایران که در اردوی آفریقای‌جنوبی به سر می‌برد از سوی سرمربی تیم ملی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، بر اساس برنامه‌ریزی کادر فنی تیم ملی فوتبال، بازیکنان امروز ششم اردیبهشت‌ماه در نوبت صبح بدنسازی می‌کنند و نوبت عصر را در زمین چمن تمرین خواهند کرد.

همچنین ملی پوشان روز یکشنبه را به استراحت می‌پردازند و روز دوشنبه در هر دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنند.

بازیکنان تیم ملی روز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه در یک دیدار درون اردویی به مصاف تیم باشگاهی سان‌دانز که در رده نخست لیگ برتر آفریقا قرار دارد، خواهند رفت.

پس از این دیدار و در روز چهارشنبه تمرینات تیم ملی در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌شود. آخرین دیدار تدارکاتی و درون اردویی تیم ملی در آفریقای‌جنوبی روز پنج شنبه یازدهم اردیبهشت و مقابل تیم بلک‌ایسز که در حال حاضر در رده هفتم لیگ برتر این کشور قرار دارد برگزار می‌شود و در نهایت روز جمعه بازیکنان ریکاوری خود را انجام می‌دهند و به همراه کادر فنی، آفریقا را به مقصد ایران ترک خواهند کرد.

آفریقای جنوبی ایران تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران زمین سرمربی تیم ملی فوتبال کادر فنی تیم ملی لیگ برتر نوبت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر