کد خبر: 162771 A

در جلسه خادم با اعضای هیات‌مدیره؛

امیررضا خادم نماینده وزیر در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: جلسه امروز در مورد بررسی وضع فعلی باشگاه استقلال و تعیین دقیق میران بدهی های این تیم خواهد بود.

نشست بررسی وضعیت باشگاه استقلال و تعیین دقیق میزان بدهی‌های این تیم عصر امروز با حضور امیر رضا خادم و اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، امیر رضا خادم نماینده وزیر در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: جلسه امروز در مورد بررسی وضع فعلی باشگاه استقلال و تعیین دقیق میران بدهی های این تیم خواهد بود.

خادم اضافه کرد: برای این نشست از اعضای هیات مدیره، آقای فتح الله‌زاده مدیر عامل، قلعه‌نویی سرمربی و همین‌طور مدیر مالی استقلال دعوت کرده‌ایم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد روند خصوصی‌سازی این دو باشگاه هم گفت: کارها به خوبی پیش می‌رود و تصمیم داریم کاری که بر دوش دولت سنگینی می‌کرد با شایسته‌ترین شکل ممکن به سمت واگذاری و خصوصی‌شدن پیش ببریم و هواداران دو تیم نگرانی نداشته باشند.

همچنین خبرنگاران رسانه‌های مختلف برای پوشش خبری این نشست از ساعت ۱۴:۳۰ می‌توانند در محل وزارت ورزش و جوانان حضور یابند.

استقلال استقلال و پرسپولیس باشگاه استقلال پوشش دولت رسانه فتح الله زاده قلعه نویی وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر