کد خبر: 162785 A

بازیکنان هر روز بهتر از گذشته می‌شوند؛

اردوی تدارکاتی تیم ملی از یکم اردیبهشت‌ماه تا امروز ادامه داشت که خوشبختانه این اردو نسبت به ۲ اردوی قبل، بار فنی بیشتری داشت و بازیکنان هر روز بهتر از گذشته می‌شوند.

سرمربی تیم ملی زیر ۱۶ سال پس از برگزاری اردوی تدارکاتی ۶ روزه تیمش گفت: این اردو نسبت به دو اردوی قبل، بار فنی بیشتری داشت و خوشبختانه بازیکنان هر روز بهتر از گذشته می‌شوند.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور گفت: اردوی تدارکاتی تیم ملی از یکم اردیبهشت‌ماه تا امروز ادامه داشت که خوشبختانه این اردو نسبت به ۲ اردوی قبل، بار فنی بیشتری داشت و بازیکنان هر روز بهتر از گذشته می‌شوند.

وی در ادامه بیان کرد: دو اردوی ۶ روزه دیگر در دستور تمرینی بازیکنان قرار دارد و پس از آن، تیم ملی به تورنمنت آذربایجان اعزام می‌شود. تورنمنت آذربایجان نیز علاوه بر اینکه تجربه بازیکنان را بالا می‌رود باعثمی‌شود تا تیم محک جدی بخورد. ما نیاز داریم مرتبا در بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی شرکت کنیم تا تیم به مرز بالای آمادگی برسد. رقابت با تیم‌هایی مانند ترکیه و یا ژاپن بازیکنان را در فشار بازی قرار می‌دهد و باعثمی‌شود تا ارزیابی بهتری نسبت به تیم داشته باشیم.

وی افزود: با برگزاری بازی‌های دوستانه داخلی و با تیم‌هایی که رده سنی‌شان بالاتر از ما بوده، قصد داریم تا بازیکنان را در شرایطی قرار دهیم که میزان آمادگی‌شان بالا برود. بر همین اساس می‌خواهیم تمرکز بازیکنان را برای بازی با تیم‌های مختلف در رده‌های سنی بالاتر، افزایش دهیم. در واقع با حضور در تمرینات مداوم و بازی‌های تدارکاتی تجربه ملی‌پوشان بیشتر می‌شود و ما قصد داریم تا با آمادگی کامل به رقابت‌های پیش‌رو اعزام شویم.

بازی ترکیه تیم ملی رقابت ژاپن بازیکنان تجربه اردوی نوجوانان تدارکاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر