کد خبر: 162822 A

هاشمیان خبر داد:

۱۷ نمونه تست کنترل دوپینگ، مربوط به لیگ برتر فوتبال، لیگ دسته یک، لیگ برتر فوتسال و جام حذفی فوتبال بانوان است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از اعلام نتایج ۱۷ نمونه تست کنترل دوپینگ خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد هاشمیان در خصوص اعلام نتایج ۱۷ نمونه کنترل دوپینگ از سوی آزمایشگاه گفت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کنترل دوپینگ نتایج ۱۵ نمونه تست کنترل دوپینگ منفی و ۲ نمونه تست دوپینگ مثبت اعلام شده است. ۱۷ نمونه تست کنترل دوپینگ، مربوط به لیگ برتر فوتبال، لیگ دسته یک، لیگ برتر فوتسال و جام‌حذفی فوتبال بانوان است.

وی همچنین بیان کرد: یکی از نتایج مثبت اعلام شده متعلق به لیگ برتر فوتسال و دیگری متعلق به فوتبال بانوان است. این نتایج که روز پنج‌شنبه به کمیته پزشکی فدراسیون ارسال شده در حال رمزگشایی است و نتایج آن به باشگاه‌های مربوطه ابلاغ می‌شود.

وی افزود: دو مورد تخلف مثبت اعلام شده نیز به جهت تشکیل پرونده و رسیدگی به بخش مربوطه ارجاع و مراحل رسیدگی آن در حال انجام است و پیش بینی می‌کنم تا پایان وقت اداری امروز، موارد تخلف به بازیکنان و باشگاه مربوطه به صورت محرمانه ابلاغ می شود. در واقع مشخصات بازیکن متخلف و باشگاه مربوطه تا پایان مرحله رسیدگی و صدور حکم نهایی محرمانه بوده و چنانچه در مسیر رسیدگی، موضوع از طرف اشخاص ثالثدر رسانه ها اعلام شود، طبق قوانین با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

جام حذفی دوپینگ رسانه فدراسیون فوتبال فوتبال فوتسال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مثبت نمونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر