کد خبر: 162842 A

کار سختی پیش‌رو داریم؛

ما کار سختی پیش‌رو داریم چراکه فوتبال ساحلی در کل آسیا در حال پیشرفت است. امیدوارم امسال هم بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتر فوتبال ساحلی در کشور باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در جلسه هماهنگی با مدیران باشگاهها و مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی به نکاتی اشاره کرد.
به گزارش ایلنا، مارکو اکتاویو در این نشست گفت: از باشگاه‌ها که با تیم ملی نهایت همکاری را داشتند، تشکر می‌کنم و بی شک موفقیتی که اکنون نصیب تیم ملی شده نتیجه حمایت‌های باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی است. در واقع در موفقیت تیم ملی، همه ما سهیم هستیم و امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشد.
اکتاویو افزود: لیگ فوتبال ساحلی ایران یکی از بهترین لیگ‌های دنیا است چراکه هیچ‌کدام از کشورها مثل ایران لیگ برگزار نمی‌کنند و روسیه که تیم قدرتمند دنیا است حداکثر مدت زمان برگزاری لیگ آن ۲ تا ۳ ماه است. ما طی برنامه‌ریزی که با دپارتمان فوتبال ساحلی انجام دادیم، اردوها را طوری تنظیم کردیم که بازیکنان ۳ روز در اردو و ۴ روز در اختیار باشگاه‌های خود باشند و قطعا با این برنامه‌ریزی تیم‌ها هم متضرر نمی‌شوند.
وی در ادامه گفت: در برزیل از ورزشگاه‌های فوتبال ساحلی بهینه استفاده می‌کنند. هر باشگاه آکادمی و مدرسه فوتبال دارد که یکی از راه‌های درآمدزایی باشگاه می‌شود ولی در ایران این مسئله رایج نیست و امیدوارم مسئولین باشگاه‌ها به این امر جهت توسعه فوتبال ساحلی در استان‌ها توجه خاصی داشته باشند. ما کار سختی پیش‌رو داریم چراکه فوتبال ساحلی در کل آسیا در حال پیشرفت است. امیدوارم امسال هم بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتر فوتبال ساحلی در کشور باشیم.
اکتاویو همچنین اعلام کرد: ما در طول مسابقات لیگ کلیه بازیکنان را زیر نظر خواهیم داشت و با مربیان تیم‌ها نیز در ارتباط خواهیم بود و بهترین بازیکنان به تیم ملی دعوت خواهند شد. هدف از تشکیل تیم ملی B پشتوانه‌سازی برای تیم ملی بزرگسالان است.
ایران برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال روسیه فوتبال لیگ برتر فوتبال مدرسه مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر