کد خبر: 162870 A

سر نخواستن ما دعواست.؛

مسوولان وزارت ورزش و جوانان به دنبال ساز و کار حل مشکلات باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هستند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مسوولان وزارت ورزش و جوانان به دنبال ساز و کار حل مشکلات باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هستند.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی در پایان نشست اعضای هیات مدیره این باشگاه و مدیران ارشد وزارت ورزش برای خصوصی سازی باشگاه استقلال با مثبت ارزیابی کردن این نشست اظهار داشت: مسوولان وزارتخانه به دنبال یافتن راهکار برای حل مشکلات و این دو باشگاه هستند.

وی در ادامه هدف حل از تشکیل این نشست را حل مشکلات استقلال دانست و گفت: همه حاضران نظران خود را اعلام ومسوولان وزارت ورزش و جوانان هم برنامه‌های خود را برای این دوباشگاه بیان کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: در این جلسه با نگاه وزیر ورزش درخصوص فوتبال و این دو باشگاه آشنا شدیم، اما صحبتی درباره آینده باشگاه مطرح نشد.

قلعه نویی درباره اینکه آیا در این نشست درباره مسایل کلان باشگاه نیز گفت‌وگویی صورت گرفت گفت: مسایل کلان باشگاه به من ارتباطی پیدا نمی‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در دوره جدید در این تیم و باشگاه فعالیت خواهید کرد یا خیر نیز تصریح کرد: فعلا سر نخواستن ما دعواست.

استقلال استقلال و پرسپولیس امیر قلعه نویی باشگاه استقلال خصوصی سازی فوتبال قلعه نویی مشکلات وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر