کد خبر: 164084 A

فردا و در دیدار برگشت پلی‌آف؛

دوئل محمود یاوری کارکشته و فرهاد کاظمی در این‌گونه دیدارها نبردی تمام عیار را به نمایش خواهد کشید، دیداری که تنها یک اشتباه از سوی بازیکنان دو تیم می‌تواند تمام رویاهای یک فصل آنها را بر باد دهد.

فردا و با انجام دیدار برگشت مرحله پلی‌آف بین تیم‌های فوتبال پیکان و فجر سپاسی شیراز در تهران چهره شانزدهمین تیم لیگ برتر فوتبال رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر بین تیم‌های پیکان تهران و فجرسپاسی شیراز فردا پنجشنبه در حالی از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود که دیدار رفت این دو تیم در شیراز با تساوی بدون گل به پایان رسید و ۹۰ دقیقه یا ۱۲۰ دقیقه پیش‌رو و حتی ضربات پنالتی برای معرفی تیم شانزدهم لیگ برتر تعیین کننده خواهد بود.

دوئل محمود یاوری کارکشته و فرهاد کاظمی خوش سابقه در این‌گونه دیدارها نبردی تمام عیار را به نمایش خواهد کشید، دیداری که تنها یک اشتباه از سوی بازیکنان دو تیم می‌تواند تمام رویاهای یک فصل آنها را بر باد دهد.

فجرسپاسی که تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر بود در لیگ سیزدهم نتوانست رتبه‌ای بهتر از چهاردهم را از آن خود کند تا راهی دیدار پلی‌آف شود اما از سوی دیگر پیکانی‌ها موفق شدند سیاه‌جامگان را در مشهد ۳ بر یک شکست دهند تا در مجموع نیز با همین نتیجه راهی این مرحله شوند. حالا شیرازی‌ها تلاش می‌کنند لیگ برتری باقی بمانند و بازیکنان پیکان نیز می‌خواهند بعد از یک فصل دوری از لیگ برتر دوباره این تیم را به سطح اول فوتبال کشور بازگردانند.

شاید چنین به نظر بیاید که با توجه به تساوی بازی رفت کار پیکان در این مسابقه ساده‌تر از فجرسپاسی باشد اما در فوتبال هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد و احتمال رقم خوردن هر نتیجه‌ای را می‌توان داشت. فجر سپاسی مربی با تجربه‌ای چون محمود یاوری را روی نیمکت خود دارد که فصل گذشته هم در همین مرحله توانست ذوب‌آهن را لیگ برتری نگه دارد و کارنامه خوبی در دیدار پلی‌آف دارد. روی نیمکت دیگر نیز فرهاد کاظمی می‌نشیند، مربی‌ای که نشان داده قابلیت بالایی برای لیگ برتری کردن تیم‌های دسته اولی دارد.

فردا و با برگزاری این دیدار پرونده تیم‌های حاضر در لیگ چهاردهم بسته خواهد شد و شانزدهمین تیم هم حضورش در لیگ برتر را قطعی می‌کند. پیکان و فجرسپاسی هر دو سودای حضور در لیگ برتر چهاردهم را در سر می‌پرورانند اما باید دید در نبرد اندیشه‌های محمود یاوری و فرهاد کاظمی کدام تیم از موقعیت‌های خود بهتر استفاده می کند و حرفه‌ای تر جریان بازی را به سود خود پیش می‌برد.

استان فارس بازی تساوی بدون گل ذوب آهن فوتبال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مشهد کاظمی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر