کد خبر: 164365 A

نگرانی برای جذب بازیکن نداریم؛

برای اولین بار است که اسپانسری در ایران با این مبلغ به ورزش کشور و یکی از باشگاه‌ها ورود پیدا می‌کند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از پرداخت ۳۰ میلیارد تومان به این باشگاه از طریق اسپانسر بخش خصوصی برای نخستین بار در ورزش کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی گفت: برای اولین بار است که اسپانسری در ایران با این مبلغ به ورزش کشور و یکی از باشگاه‌ها ورود پیدا می‌کند.

وی با تاکید به همکاری و حمایت از حامیان مالی و جلب مشارکت برای ورود دیگر سرمایه گذاران اظهار داشت: باید هر کمکی که از دستمان بر می‌آید برای آنها انجام دهیم تا هم سود متعارف عایدشان شود و هم دیگر اسپانسرها برای ورود به ورزش کشور تشویق شوند.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس با اشاره به این نکته که درآمد پرسپولیس محدود به این ۳۰ میلیارد نیست، گفت: کلیه تبلیغات باشگاه پرسپولیس به مدت یک سال به طور کامل در اختیار اسپانسر قرار خواهد گرفت اما این به این معنا نیست که دیگر نمی‌توان سودآوری داشت بلکه درآمدهای باشگاه از طروق دیگر متعلق به پرسپولیس خواهد بود.

رحیمی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا شفاف سازی قراردادها را برای فصل آینده رعایت می‌کند، گفت: هر قراردادی که در سازمان لیگ به ثبت می‌رسد شفاف است و به طور کلی در پرسپولیس قرارداد دوگانه نخواهیم داشت. کلیه قراردادهای بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شفاف است ولی ارقام آن تغییراتی خواهد داشت.

وی در پایان از تعامل لازم با علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خبرداد و افزود: با دایی در خصوص برنامه‌هایش صحبت کردم و او نیز با من همراه است و هدفش موفقیت پرسپولیس در مسابقات آسیایی سال آینده است و از همین جا اعلام می‌کنم که هیچ نگرانی برای جذب بازیکن نداریم چرا که اولویت ما در درجه اول بستن تیم برای حضوری قدرتمند در آسیاست.

ایران باشگاه پرسپولیس بخش خصوصی پرسپولیس تبلیغات سازمان لیگ سرمایه گذاران سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علی دایی فصل آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر