کد خبر: 167549 A

هفته پایانی لیگ دسته سوم؛

در هفته پایانی لیگ دسته سوم ایران، تیم خیبر خرم‌آباد مهمان شاهین‌نوین نطنز بود که در پایان با غلبه بر حریف لیگ را با پیروزی به پایان برد.

در هفته پایانی لیگ دسته سوم ایران، تیم خیبر خرم‌آباد مهمان شاهین‌نوین نطنز بود که در پایان با غلبه بر حریف لیگ را با پیروزی به پایان برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، از هفته بیست ودوم وپایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران تیم خیبر خرم آباد در ورزشگاه تختی نطنز مهمان شاهین نطنز اصفهان بود.

در این دیدار خیبر در آخرین دیدار این فصل خود که تاثیری در جایگاه این تیم نداشت با اندیشه‌های تاکتیکی حسن حسین بیگی سرمربی خود با ترکیب جوان پای به میدان گذاشت. تیم خیبر بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۲۵روی فرار زیبا و دیدنی سهند محمدی اصل مهاجم جوان و آینده دار خیبر و سانتر زیبای این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۴۳هم تیم خیبر که با بازیکنان ذخیره خود در این دیدار حضور یافته بود روی ضربه ایستگاهی زیبای علی صدرا دروازه حریف را باز کرد. در ادامه حملات خیبر نتیجه نداد تا این تیم با کسب این ۳ امتیاز با مجموع ۳۱امتیاز در رده هفتم قرار گیرد.

گفتنی است به گفته مسولان باشگاه خیبر از هر گروه دو تیم به لیگ استان سقوط می کنند وخیبر با این نتیجه در لیگ دسته سوم باقی ماند تا تیم خیبر با مربیگری حسین بیگی در این دیدار با میدان دادن به مجتبی رحمتی، اسماعیل رشنو، مسعود ستاری، شهاب دارایی و ستاره این دیدار سهند محمدی اصل نشان داد می‌توان به بازیکنان جوان خود در بازی‌های آتی امیدوار باشد تا با درخشش این بازیکنان و تجربه بازیکنان در سال آتی امیدوار به صعود به لیگ دسته دوم باشد.

اصفهان ایران بازی فوتبال ایران لیگ خرم جوان شاهین دسته خیبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر