کد خبر: 170415 A

فولاد مربی خوبی به خدمت گرفت؛

فصل نقل و انتقالات است و باشگاه باید کار خود را ادامه دهد تا وضعیت باشگاه مشخص شود. تصمیم دشواری بود اما وضعیت پاهایم در اولویت قرار دارد.

سرمربی سابق فولاد خوزستان تاکید کرد که صحبتی با وی درباره حضور بر روی نیمکت تیم ملی پس از جام‌جهانی نشده است.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید فولاد خوزستان گفت: خوشحالم فولاد خوزستان مربی خوبی را انتخاب کرده و مبارک باشد. امیدوارم فولاد در سال آینده نیز موفق شود.

وی درباره شرایطی که در مورد جدایی‌اش اتفاق افتاد، افزود: مدت‌ها بود از وضعیت‌ام اطلاع داشتم. بعد از آخرین بازی در لیگ قهرمانان و در فاصله‌ای که بوجود آمد تصمیم گرفتم به وضعیت خودم رسیدگی کنم. باشگاه هم در جریان این مسئله قرار داشت. در صحبت‌هایی که با دهکردی داشتم از او درخواست کردم با این مسئله موافقت کند و با درخواست‌های مکرر خودم و در نهایت محبت دهکردی رضایت داد سال آینده در خدمت باشگاه فولاد نباشم. اصرار زیادی به این مسئله کردم و دهکردی نیز در نهایت محبت کرد و با این مسئله موافقت کرد.

سرمربی سابق فولاد با بیان اینکه اولویت من جراحی زانوهایم است، تاکید کرد: فعلاً با جراحی یک زانو شروع می‌کنم. نمی‌خواستم باشگاه این زمان را از دست بدهد و در نهایت با اتفاق نظر شرایط اینگونه رقم خورد. فصل نقل و انتقالات است و باشگاه باید کار خود را ادامه دهد تا وضعیت باشگاه مشخص شود. تصمیم دشواری بود اما وضعیت پاهایم در اولویت قرار دارد.

وی همچنین با بیان اینکه از تمامی مردم خوزستان عذرخواهی می‌کنم، خاطرنشان کرد: در ۲ سال گذشته باشخصیت‌ترین بازیکنان را در اختیار داشتم. درخواستم از بازیکنان فولاد این است که تیم را ترک نکنند. آنهایی که قرارداد دارند در باشگاه بمانند و آنهایی که قراردادشان به پایان رسیده هم بمانند.

فرکی متذکر شد: شاید مجدداً در آینده در خدمت فولاد باشم. بازیکنان نگران نباشند، آنها اگر خوشحالی من را می‌خواهند دوست دارم با قدرت در باشگاه فولاد بمانند و به فعالیت خود ادامه دهند. آرزو می‌کنم که در آینده بتوانم بار دیگر خدمت مردم خوزستان و فولاد باشم.

سرمربی سابق فولاد درباره انتشار برخی از اخبار در مورد حضور او بر روی نیمکت تیم ملی بعد از بازی‌های جام جهانی نیز گفت: آینده را کسی ندیده و تنها چیزی که در حال حاضر راجع به خود می‌توانم بگویم این است که می‌خواهم زانوی پایم را عمل کنم. در حال حاضر هیچ صحبتی با من در این ارتباط نشده و از سوی دیگر من نباید جواب این سوال را بدهم. این مسئله برای من باعثافتخار خواهد بود، اما در حال حاضر آرزو می‌کنم تیم ملی با کادر فنی و بازیکنان خود بتوانند در جام جهانی به موفقیت برسد.

بازی تیم ملی جام جهانی جراحی فولاد فولاد خوزستان کادر فنی و بازیکنان لیگ قهرمانان باشگاه وضعیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر