کد خبر: 170545 A

همراه تیم ملی به برزیل نمی‌روم؛

مسی شاید از ما خیلی عصبانی باشد و با غیرت و خشم بیشتری مقابل ما بازی کند، اما فوتبال معلوم نمی‌کند و ممکن است ایران هم آرژانتین را بزند…

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان گفت: از همراهی تیم ملی برای سفر به برزیل انصراف دادم.

بهنوش بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: قرار بود همراه با تیم ملی فوتبال به جام جهانی برزیل بروم، اما انصراف دادم چون سرکار هستم و نمی‌توانستم دو هفته از ایران دور باشم. از دوشنبه همزمان با مبعثپیامبر(ص) از شبکه نسیم برنامه آبرنگ را روی آنتن دارم که در آنجا کار اجرا را بر عهده من گذاشته‌اند و ساعت ۱۰ تا ۱۱ شب این برنامه پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: خیلی دوست داشتم همراه تیم ملی در جام جهانی باشم و جزو اولین نفراتی بودم که اعلام آمادگی کردم. حضور در جام‌جهانی خیلی هیجان‌انگیز است چون همه آدم‌های دنیا هستند، اما درگیر کار هستم و نتوانستم بروم.

بختیاری در مورد عملکرد تیم ملی در جام جهانی گفت: به امید خدا شاید تیم ملی بتواند برای ما پیروزی بیاورد، اما اگر هم نیاورد تیم ملی همچنان برای ما تیم ملی است و احترام دارد چون تیم ملی مثل بچه آدم می‌ماند. به بچه‌ات می‌گویی برو ۲۰ بگیر، اما اگر نگیرد چیزی از عشق آدم به بچه‌اش کم نمی‌شود و فقط ۲۰ نگرفته است.

وی در پایان در مورد تقابل ایران با آرژانتین و مسی در جام‌جهانی گفت: هیچی معلوم نیست چون در فوتبال در صدم ثانیه اتفاقات می‌افتد و یک لحظه است و روی یک خطای دید یا یک اشتباه گل رد و بدل می‌شود. مسی شاید از ما خیلی عصبانی باشد و با غیرت و خشم بیشتری مقابل ما بازی کند، اما فوتبال معلوم نمی‌کند و ممکن است ایران آرژانتین را بزند. فقط ایرانی‌های عزیز لطف کنند و تا آن موقع فحش ندهند تا تیم ملی آرامش داشته باشد و حریفانش را هم عصبانی و خشمگین نکنند.

آرژانتین ایران بازی برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی خشم سینما و تلویزیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر