کد خبر: 172842 A

باشگاه صبا می‌خواهد صرفه‌جویی کند؛

چرا مسئولان باشگاه هر وقت مصاحبه می‌کنند می‌گویند بالای ۵۰ درصد از قراردادها را پرداخت کرده‌ایم؟ / چه صیغه ای است که برای بازیکنان مجرد آپارتمان تهیه کرده‌اند ولی بازیکنان متاهل خود باید به فکر رفع مشکل اسکان باشند؟

ایلنا: بازیکن تیم فوتبال صبای قم گفت: پیشنهادات زیادی داشتم که تمامی آنها جدی بوده، اما طبق تعهدی که به باشگاه صبا داده‌ام، یک‌سال دیگر باید در این تیم بمانم.

فرید بهزادی‌کریمی در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص ماندنش در صبا اظهار داشت: صحبت‌هایی را برای ادامه حضور در صبای‌قم با مسئولین این تیم انجام دادم و یک‌سال دیگر با باشگاه صبا قرارداد دارم. چند پیشنهاد جدی دارم که قرار است مسئولان این تیم‌ها با باشگاه صبا مذاکره کنند و در جریان صحبت آن‌ها قرار ندارم. ماندنم در صبا قطعی است و باشگاه صبا تصمیم گیرنده اصلی است که فصل آینده در این تیم باشم یا نه.

مهاجم تیم فوتبال صبای‌قم با اعلام اینکه تنها ۳۷درصد از قراردادمان را گرفته‌ایم، عنوان کرد: چرا مسئولان باشگاه هر وقت مصاحبه می‌کنند می‌گویند بالای ۵۰ درصد از قراردادها را پرداخت کرده‌ایم؟ احتمالا چکی که تاریخش برای آذر ماه ۹۲ است ۵۰ درصد را هم حساب می‌کنند.

وی ادامه داد: سومین سال حضورم در صبا را تجربه می‌کنم؛ هر سال اینطور بوده که قبل از آغاز تمرینات مطالبات فصل گذشته را پرداخت می‌کنند و طبق صحبتی که اخیرا با مسئولان صبا داشتم، تسویه قرارداد فصل گذشته قطعی است چون باید در قم، خانه اجاره کنم.

کریمی درخصوص اسکان بازیکنان صبا در قم گفت: کسانی که مجرد هستند به یک مجتمع آپارتمانی خواهند رفت و کسانی هم که متاهل هستند، باید خود بازیکنان به دنبال اجاره یا رهن خانه باشند و نمی‌دانم چه صیغه ای است که برای بازیکنان مجرد آپارتمان تهیه کرده‌اند ولی بازیکنان متاهل خودشان باید به فکر رفع مشکل اسکان باشند و باشگاه صبا همیشه می‌خواهد صرفه‌جویی کند.

وی در رابطه با انتخاب صمد مرفاوی برای صبای قم ابراز داشت: بهترین انتخاب را برای صبا کردند، حق آقاصمد بود که سرمربی تیم بماند و اگر انتخابی غیر از این می‌کردند باید شک می‌کردیم نامردی بود کسی غیر از آقای مرفاوی انتخاب می‌شد.

بازیکن تیم فوتبال صبای‌قم، در مورد حضور جهان‌بینی به عنوان مدیرعامل این باشگاه خاطرنشان کرد: وی از ابتدا در راس کار مدیریتی ورزش بودند، عضو هیئت مدیره باشگاه هستند و از اوضاع تیم خبردار بوده؛ مدیرعاملی وی بهترین انتخاب ممکن بود و امیدواریم بتوانند بازیکنان خوبی برای صبای قم فراهم کنند.

فرید کریمی درباره پیشنهاداتی که داشته ابراز کرد: پیشنهادات زیادی داشتم که تمامی آنها جدی بوده، اما طبق تعهدی که به باشگاه صبا داده‌ام، یک‌سال دیگر باید در این تیم بمانم و می‌خواهم بهتر از دو سال اخیر برای این تیم بازی کنم.

وی اضافه کرد: امیدوارم مسئولین شرایط خوبی برای صبا فراهم کنند تا قراردادها را به موقع پرداخت کنند و مشکلات سال گذشته تیم وجود برطرف شود.

بازی جهان صبای قم صرفه جویی صمد مرفاوی فصل آینده فوتبال قم مصاحبه هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر