کد خبر: 173170 A

در حضور ۵ هزار تماشاگر علاقمند؛

شمار زیادی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی در حین صحبت‌های علی کفاشیان، به تشویق کارلوس کی‌روش پرداختند و به نوعی در حین صحبت‌های او تداخل ایجاد کردند.

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به مسابقه‌های جام جهانی برزیل در مجموعه ورزشی ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این مراسم با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان خانم معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، دکتر شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و کارلوس کی‌روش و بازیکنان تیم ملی از دقایقی پیش آغاز شد.

قرار است که حسن روحانی، رئیس جمهور نیز در این مراسم حضور یابد و به ایراد سخنرانی بپردازد. در حال حاضر حدود ۵ هزار نفر از دوستداران و علاقه‌مند به تیم ملی فوتبال در سالن ۱۲ هزار نفری ازادی حضور دارند.

همچنین شمار زیادی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی در حین صحبت‌های علی کفاشیان، به تشویق کارلوس کی‌روش پرداختند و به نوعی در حین صحبت‌های او تداخل ایجاد کردند.

پس از تشویق‌های پرشور تماشاگران کی‌روش به نشانه احترام ایستاد و از اظهار محبت تماشاگران تشکر کرد. کارلوس کی‌روش و علی کفاشیان، پس از صحبت‌های رییس فدراسیون فوتبال یکدیگر را در آغوش گرفتند.

برزیل تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی حفاظت از محیط زیست رئیس جمهور علی کفاشیان فدراسیون فوتبال فوتبال کارلوس کی روش معصومه ابتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر