کد خبر: 173171 A

کفاشیان در مراسم بدرقه تیم ملی:

صعود به جام جهانی آن هم به عنوان تیم اول افتخاری بزرگ برای ایران بود و تیم ملی فوتبال ایران پیام‌آور صلح و دوستی، روح پهلوانی و جوانمردی در جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال از مردم برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران تقاضای دعای خیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی کفاشیان در سخنانی با تشکر کردن از تمام کسانی که از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کردند خواستار ادامه این حمایت‌ها تا جام جهانی فوتبال شد.

وی گفت: از تمام کسانی که در موفقیت و پیروزی تیم ملی ایران نقش داشتند تشکر می‌کنم. از کادر فنی و رسانه‌ها که بدون هیچ حاشیه‌ای از تیم ملی حمایت کردند ممنونیم و امیدوارم پشتوانه تیم ملی ایران برای کسب موفقیت باشند.

کفاشیان ادامه داد: صعود به جام جهانی آن هم به عنوان تیم اول افتخاری بزرگ برای ایران بود و تیم ملی فوتبال ایران پیام‌آور صلح و دوستی، روح پهلوانی و جوانمردی در جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت ایران در جام جهانی خاطرنشان کرد: امیدوارم با شهامت و شجاعت، تعصب، رعایت موازین اسلامی و اخلاق ایرانی، نمایش قابل قبولی را از ملی‌پوشان ایران شاهد باشیم.

او در پایان گفت: باید از زحمات دولت و به خصوص رییس جمهور، شخص وزیر و رسانه‌ها تشکر ویژه‌ای داشته باشم و از مردم برای موفقیت ایران تقاضای دعای خیر دارم.

اخلاق ایران تیم ملی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی رسانه صعود به جام جهانی علی کفاشیان فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر