کد خبر: 175058 A

مهلت دوهفته‌ای سرخ‌ها؛

رقم طلب امیر عابدزاده از پرسپولیس حدود ۷۰۰ هزار دلار است که او دو هفته به مسئولان باشگاه مهلت داده تا این رقم را به حساب او واریز کنند

امیر عابدزاده دروازه‌بان فصل گذشته پرسپولیس بابت مطالبات خود از این باشگاه دو هفته به مسئولان پرسپولیس مهلت داد و در صورت پرداخت نشدن مبلغ قراردادش تهدید کرده به فیفا شکایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیر عابدزاده که فصل ۹۲ به جمع سرخ‌پوشان پرسپولیس پیوسته ظرف هفته گذشته در چند نویت به همراه احمدرضا عابدزاده در محل باشگاه حضور یافت و بابت مطالبات خود با علیرضا رحیمی مدیر عامل پرسپولیس به گفت‌وگو پرداخت، اما تاکنون بدهی این بازیکن پرداخت نشده است.

رقم طلب عابدزاده از پرسپولیس حدود ۷۰۰ هزار دلار است که او دو هفته به مسئولان باشگاه مهلت داده تا این رقم را به حساب او واریز کنند. عابدزاده به همراه فرزندش در حال حاضر عازم آمریکا شده‌ و از راه دور پیگیر مطالبات خود از پرسپولیس هستند.

عابدزاده که از رفت و آمدهای طولانی به ایران خسته شده تهدید کرده در صورت پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت خواهد کرد. باید دید مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌توانند در موعد تعیین شده رقم قرارداد عابدزاده را از طریق اسپانسر این باشگاه تامین کنند یا سرخ‌پوشان ناگزیر خواهند شد تا تن به خواسته‌های کمیته حقوقی فیفا بدهند.

ایران باشگاه پرسپولیس پرسپولیس دروازه بان دلار فیفا تهدید طلب مهلت عابدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر