کد خبر: 177273 A

هدف ما شاد کردن دل هواداران است؛

امسال باید در ۳ جام بازی کنیم و باید تیمی بسازیم که در هر ۳ جام آماده باشد چون هدف ما شاد کردن دل هواداران است

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در اردوی اردبیل همه چیز طبق برنامه و منظم جلو می رود

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در اردوی اردبیل همه چیز خوب است و در این چند روزه که تمرینات را شروع کرده‌ایم همه چیز طبق برنامه و منظم جلو می‌رود. بچه‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند و خیلی خوب تمرین می‌کنند، البته رضا نوروزی هنوز به تمرینات نیامده و نیلسون و خلعتبری هم باید به ما اضافه شوند که اگر آنها هم بیایند عالی می‌شود. چند نفر هم در تیم ملی امید داریم که بعدا به ما اضافه می‌شوند.

وی افزود: امسال باید در ۳ جام بازی کنیم و باید تیمی بسازیم که در هر ۳ جام آماده باشد چون هدف ما شاد کردن دل هواداران است. صد در صد امسال مدعی قهرمانی هستیم و اولین هدف ما قهرمانی است چون طرفداران پرسپولیس فقط با قهرمانی شاد می‌شوند. اگر خدا کمک کند و هواداران حمایت کنند قهرمان می‌شویم.

مربی پرسپولیس درخصوص حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در هر جامی باشد برای قهرمانی می‌جنگد. در آسیا هم هدف ما قهرمانی است و تلاش می‌کنیم آن چیزی که لایق و برازنده باشگاه پرسپولیس باشد را به دست آوریم.

دایی در پایان گفت: قهرمانی در آسیا سخت شده، اما باید تلاش کرد من واقعا به درخشش پرسپولیس در آسیا امیدوارم چون پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم‌های آسیا ست و پتانسیل موفقیت را دارد. هدف ما هم رسیدن به موفقیت در فصل جدید است.

بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تیم ملی فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا قهرمانی هدف اردبیل جام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر