کد خبر: 178297 A

هدفی جز قهرمانی نداریم؛

نباید به کارلوس کی‌روش خرده گرفت چون او باید با توجه به شرایط تیم ملی ایران و حریفانی که پیش رو داریم عمل کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روز به روز شرایط تیم ما بهتر می‌شود و به جز قهرمانی، هدف دیگری نداریم.

به گزارش ایلنا، علی دایی بعد از اولین بازی تدارکاتی پرسپولیس در فصل جدید که با پیروزی سرخپوشان در اردبیل همراه بود، اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از همکاری صمیمانه اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در برپایی این اردو تشکر کنم. این اردو و برنامه‌های تمرینی پرسپولیس طبق برنامه پیش رفته است. اولین بازی تدارکاتی را انجام دادیم(روز چهارشنبه) و تا پایان این اردو که پنجشنبه هفته آینده خواهد بود، دو بازی دیگر را برگزار خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: در بازگشت به تهران یک هفته تا ۱۰ روز تمرینات را دنبال خواهیم کرد و پس از آن راهی اردوی تدارکاتی دوم خواهیم شد که قرار است خارج از کشور برگزار شود اما هنوز مکان برپایی آن مشخص نیست.

وی ادامه داد: روز به روز شرایط تیم پرسپولیس بهتر می‌شود. ما به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بتوانیم لیگ را به بهترین شکل شروع کنیم. ضمن اینکه در اردوی دوم هم به دنبال برگزاری چند بازی تدارکاتی خوب هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره نقل و انتقالات تیمش هم خاطرنشان کرد: سعی کردیم نقاط ضعف سال گذشته را با جذب نفرات جدید برطرف کنیم. سه بازیکن بزرگسال و بازیکنانی در رده سنی زیر ۲۳ سال جذب کردیم و چند بازیکن امید زیر ۲۳ سال دیگر را نیز زیر نظر داریم. با برخی از آنها در حال مذاکره هستیم تا یک تیم خوب و قدرتمند را برای فصل آینده در اختیار داشته باشیم. البته باید بگویم محدودیت استفاده از ۱۸ بازیکن بزرگسال شرایط را سخت می‌کند اما هر بازیکنی که به درد پرسپولیس بخورد را جذب خواهیم کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، علی دایی درباره اینکه آیا در فصل آینده قول قهرمانی خواهد داد، تصریح کرد: هدف این است که قهرمان لیگ بشویم. تمرینات خیلی خوبی را شروع کرده‌ایم و به جز قهرمانی، هدف دیگری نداریم.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره عملکرد تیم ملی در بازی با نیجریه گفت: به نظرم نتیجه خوبی بود و نمی‌توانستیم تاکتیک دیگری داشته باشیم. شاید اگر من هم بودم همین روش را انتخاب می‌کردم. نباید به کارلوس کی‌روش خرده گرفت چون او باید با توجه به شرایط تیم ملی ایران و حریفانی که پیش رو داریم عمل کند. ما دو بازی سخت دیگر پیش رو داریم و من امیدوارم بازیکنان تیم ملی همانطور که در بازی برابر نیجریه ظاهر شدند، عملکرد خوبی داشته باشند.

اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل بازی باشگاه پرسپولیس تیم ملی تیم ملی ایران علی دایی فصل آینده کارلوس کی روش نیجریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر