کد خبر: 178311 A

۱۰ هزار پیراهن اضافه هم داریم؛

نه تنها بازیکنان ما لباس زیاد دارند بلکه ۱۰ هزار پیراهن داریم که می‌توانیم آنها را به تماشاگران بدهیم و میان آنها هم توزیع کردیم.

رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که نه تنها بازیکنان ما لباس زیاد دارند، بلکه ۱۰ هزار پیراهن داریم که می‌توانیم بین تماشاگران توزیع کردیم.

به گزارش ایلنا، علی کفاشیان در نشست خبری گفت: خوشبختانه در دور اول بازی‌ها نتیجه‌ای گرفتیم که ما را به بقا در جام جهانی امیدوار کرد. پس از اینکه تیم ملی به کمپ کورینتیانس بازگشت، تمرینات به سرعت از سر گرفته شد و بازیکنان به خوبی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. ‬‎ بازیکنان برای رویارویی با آرژانتین آماده می‌شوند و روحیه‌شان نسبت به بازی اول خیلی بهتر است.

رییس فدراسیون در خصوص پاداش دیدار مقابل نیجریه توضیح داد: اگر از گروه صعود کنیم یک میلیون دلار بیشتر به ما می‌دهد که اگر این صعود انجام شود، این یک میلیون دلار را بین بازیکنان تقسیم می‌کنیم. البته به غیر از پاداشی که دولت و وزارت ورزش به بازیکنان می‌دهد. پاداش تساوی برابر نیجریه نیز به بازیکنان پرداخت شده است. ما قبلا تصمیم داشتیم پاداش هر ۳ بازی یکسان باشد، اما کی‌روش پیشنهاد داد این پاداش‌ها برای ۲ بازی بعدی بیشتر باشد ما هم دیدیم این نظر منطقی است و پذیرفتیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان تیم ملی نمی‌توانند لباس‌هایشان را با بازیکنان حریف عوض کنند، گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی صحت ندارد، چراکه نه تنها بازیکنان ما لباس زیاد دارند بلکه ۱۰ هزار پیراهن داریم که می‌توانیم آنها را به تماشاگران بدهیم و میان آنها هم توزیع کردیم.

کفاشیان درباره اینکه آیا تیم ملی می‌تواند از گروهش به مرحله بعد صعود کند یا خیر، ‌ اینطور توضیح داد: بچه‌های ما اول شاید خودشان هم اینقدر باور نداشتند که می‌توانند اینگونه خوب بازی کنند، اما بعد از بازی با نیجریه فهمیدند می‌توان بهتر بازی کرد. الان تیم‌هایی که اسم یزرگی دارند مقابل تیم‌های گمنام‌تر نتیجه نمی‌گیرند و این نشان می‌دهد فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما من امیدوارم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم چراکه هم خوشحالی مردم را در پی دارد و هم به نفع فوتبال ما خواهد بود.

در ادامه کفاشیان درباره دیدار با آرژانتین گفت: فکر می‌کنم بازیکنان ما مانند بازی با نیجریه برای دیدار بعدی هم آماده هستند. این بازی برای ما مهم است و انتظار داریم روز خوبی برای ما باشد. ما انتظار داریم تیم ملی بازی خوبی انجام دهد اما انتظار ما بردن نیست بلکه انتظار ما یک بازی خوب است. البته هم بازی با آرژانتین و هم بازی با بوسنی برای ما اهمیت دارد.

وی درپایان گفت: فکر می‌کنم بیشتر مردم دنیا بازی ایران و آرژانتین را تماشا می‌کنند. از این بازی استقبال بیشتری نسبت به بازی با نیجریه و بوسنی خواهد شد. ما این را می‌دانیم و مطمئن هستیم این مسئله انگیزه بازیکنان ما را بالا می‌برد.

آرژانتین ایران و آرژانتین بازی بوسنی تیم ملی دلار علی کفاشیان فدراسیون فوتبال فوتبال وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر