کد خبر: 178503 A

مدیر رسانه ای تیم فوتبال صبای قم:

قرار بود اردوی ۱۰ روزه ای در چالدران داشته باشیم، اما پس از آمدن تیم به سرعین، زمان اردو را نیز به دوازده روز افزایش دادیم / تا هشتم تیرماه اردوی سرعین اردبیل برگزار می شود و پس از آن ادامه تمرینات تیم در قم از سر گرفته می شود تا بازیکنان بتوانند به شرایط مطلوبی تا شروع لیگ برسند.

ایلنا: مدیر رسانه ای تیم فوتبال صبای قم گفت: اردوی تیم صبا که قرار بود در چالدران آذربایجان غربی برگزار شود، به سرعین اردبیل منتقل شد.

عباس یداللهی در گفت و گو با ایلنا در رابطه با تغییر ناگهانی محل اردوی صبا عنوان کرد: سه شنبه هفته گذشته تیم صبا با ۲۲بازیکن راهی چالدران آذربایجان غربی شد تا اردوی ۱۰ روزه ای در این شهر بر پا کند که پس از اسکان تیم و انجام یک تمرین، شرایط را برای ادامه اردو در این شهر مناسب ندیدیم و ادامه اردو را به سرعین اردبیل انتقال دادیم. مشکلاتی از قبیل اسکان که در چالدران بود، کادر فنی و مسئولان تیم را مجاب کرد که تغییر مکان دهیم و به سرعین برویم.

وی درخصوص شرایط اردوی صبا در سرعین اردبیل خاطر نشان کرد: پس از یک روز اقامت تیم در چالدران، با همکاری کادر فنی تصمیم گرفتیم ادامه اردو را به سرعین اردبیل انتقال دهیم که خوشبختانه امکانات خوبی در این شهر فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

یداللهی درباره مدت زمان انجام اردوی صبا یادآور شد: تا هشتم تیرماه اردوی سرعین اردبیل برگزار می شود و پس از آن ادامه تمرینات تیم در قم از سر گرفته می شود تا بازیکنان بتوانند به شرایط مطلوبی تا شروع لیگ برسند. قرار بود اردوی ۱۰ روزه ای در چالدران داشته باشیم، اما پس از آمدن تیم به سرعین، زمان اردو را نیز به دوازده روز افزایش دادیم. مسئولان باشگاه تلاش می کنند امکانات خوبی برای تمرینات در قم و همچنین برای اردوهای صبا فراهم کنند تا تیم بتواند حضور قدرتمندی در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور داشته باشد.

یداللهی یادآور شد: می خواهیم در لیگ چهاردهم جزو مدعیان باشیم و همه بازیکنان با همدلی و اتحادی که دارند به این باور رسیده اند که می توانند حضور خوبی در فصل جدید داشته باشند و سال آینده سهیمه آسیا را به دست آورند.

آذربایجان غربی رسانه صبای قم فوتبال قم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور اردوی صبا اردبیل سرعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر