کد خبر: 181838 A

طی نامه خطاب به هواداران؛

امروز قصدی بر زیاده‌گویی ندارم و بر این باورم نشستن بر صندلی مقدس هیات مدیره باشگاه محبوب‌مان به عضوی محتاج است که بتواند زمان مقتضی را صرف چنین فعالیت مهمی کند و لذا در این مقطع زمانی، ناگزیر به انتخاب بودم.

حمید استیلی با نوشتن نامه‌ای برای هواداران پرسپولیس از عضویت در هیات مدیره این باشگاه کناره‌گیری کرد.

به گزارش ایلنا، در متن نامه حمید استیلی آمده است: دست تقدیر چنین رقم خورده که بار دیگر در میدانی سخت، پا به عرصه بگذارم و این بار روی نیمکت داغ سرمربیگری تیمی بنشینم که از سال‌های خیلی دور به کار مقدس بازیکن‌سازی و رویه اخلاق‌مداری مشهور بوده است.

برای من که پس از حضور در پرسپولیس، به دلایلی که شرحش در این مجمل نمی‌گنجد، ورودی به عرصه فنی نداشتم و افتخار هم نفسی با نسل دیروز و امروز پرسپولیس را با پیشنهادات اینجا و آنجا عوض نکردم، پذیرش مسولیت راه‌آهن کاری بس دشوار و سنگین تلقی می‌شود و نیازمند تلاشی مضاعف است.

امروز قصدی بر زیاده‌گویی ندارم و بر این باورم نشستن بر صندلی مقدس هیات مدیره باشگاه محبوب‌مان به عضوی محتاج است که بتواند زمان مقتضی را صرف چنین فعالیت مهمی کند و لذا در این مقطع زمانی، ناگزیر به انتخاب بودم و البته انتخابی که لطمه‌ای بر پرسپولیس وارد نکند.

بنابراین با هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت ورزش و هیات مدیره، از حضور در جمع اعضای هیات مدیره کناره گیری می‌کنم و امیدوارم دوستان و یاران به عهدی که در آغاز همکاری با هوادار بستند پایبند باشند و شاهد روزهای طلایی برای پرسپولیس در فصل جدید باشیم.

بی‌تردید این فاصله فیزیکی با محبت و همراهی هواداران متعصب پرسپولیس پر می‌شود و من به عنوان یکی از همان‌ها، در تیم جدید گرمای حضورشان را حس می‌کنم تا راه‌آهن به عنوان خانه دوم پرسپولیسی‌های واقعی به مسیر خود ادامه دهد.
خدا کند که این ره پر رهرو باشد.

حمیدرضا استیلی

اخلاق پرسپولیس راه آهن وزارت ورزش نامه هواداران هیات باشگاه کناره استیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر