کد خبر: 182476 A

از شیوه بازی تیم ملی ایراد نگیریم؛

من به رقم قراردادش کاری ندارم اما به عنوان یک مربی می‌گویم کی‌روش مربی توانمندی است و اگر بتوانیم او را نگه داریم، پیشرفت می‌کنیم

سرمربی فصل گذشته پدیده مشهد معتقداست که کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران عملکرد خوبی داشته و بهتر است که حفظ شود، چون از فوتبال ما شناخت لازم را پیدا کرده و تیم ملی هم زیر نظر او پیشرفت کرده است.

گفت‌وگوی اکبر میثاقیان با خبرنگار ایلنا را در زیر بخوانید:

س: عملکرد تیم ملی در جام جهانی چطور بود؟

تیم ملی بازی‌های خیلی خوبی انجام داد و الان که بازی‌های جام جهانی را می‌بینیم، تیم‌های دیگر هم با همین روشی که ما بازی کردیم، بازی می‌کنند و نباید از شیوه بازی تیم ملی ایراد بگیریم. به نظر من تیم ملی ما در جام جهانی خیلی موفق بود.

عده‌ای انتقاد می‌کنند چرا از گروه‌مان صعود نکردیم. در این رابطه چه نظری دارید؟
با این بازی‌هایی که انجام دادیم، خیلی هم خوب بودیم. ما باید با تجربه‌تر شویم تا در جام‌های جهانی بعدی موفق‌تر شویم. به نظرم این انتقادات درست نیست و همه مردم تیم ملی را تحسین کردند.

به نظر شما کی‌روش باید در تیم ملی ما به کارش ادامه بدهد یا مربی دیگری بیاوریم؟
کی‌روش مربی خیلی خوبی است و توانمندی‌های بالایی دارد. تا الان در تیم ما کار کرده و باید به کارش ادامه بدهد تا در جام ملت‌های آسیا موفق شدیم.

اما می‌گویند پول خیلی زیادی می‌خواهد؟
من به رقم قراردادش کاری ندارم، اما به عنوان یک مربی می‌گویم کی‌روش مربی توانمندی است و اگر بتوانیم او را نگه داریم، پیشرفت می‌کنیم، من از کی‌روش شناخت دارم و می‌دانم یک مربی حرفه‌ای و باهوش و برای پیشرفت کارش خیلی تلاش می‌کند. کی‌روش الان از فوتبال ما شناخت پیدا کرده و خودش هم دوست دارد در ایران کار کند و مردم هم او را دوست دارند به همین دلیل بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی کی روش است.

مهم‌ترین دستاورد کی‌روش برای فوتبال ما چه چیزی بوده؟
کی‌روش در این ۳ سال نشان داد می‌تواند به فوتبال ما کمک کند و نسبت به سال اول که به فوتبال ما آمد، تیم ملی ما فرق کرده و به لحاظ فنی و تاکتیکی پیشرفت کرده‌ایم و روند خوب و مثبتی داشته‌ایم. الان که کی‌روش از فوتبال ما شناخت دارد، بیشتر می‌تواند کمک کند و صددرصد با او موفق می‌شویم.

ایران بازی پول تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی جام ملت های آسیا فوتبال کارلوس کی روش مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر