کد خبر: 182559 A

آخرین اخبار از اردوی سرخپوشان؛

نیلسون عصر امروز به منظور گفتگو با دایی درباره شرایط خود، راهی ورزشگاه درفشی فر محل تمرین سرخپوشان می شود و فردا نیز نشستی با مدیر عامل باشگاه خواهد داشت.

مدیر برنامه های نیسلون از ورود این دروازه بان به تهران خبر داد و گفت: این بازیکن برزیلی عصر امروز(چهارشبنه) با سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ملاقات می کند.

به گزارش ایلنا، نیلسون دروازه بان برزیلی سرخپوشان ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز(چهارشنبه) وارد تهران شد. بر اساس این گزارش این بازیکن عصر امروز به منظور گفتگو با علی دایی درباره شرایط خود، راهی ورزشگاه درفشی فر محل تمرین سرخپوشان می شود و فردا نیز نشستی با مدیر عامل باشگاه خواهد داشت. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته در یک بازی دوستانه به میدان رفته بودند، صبح امروز برنامه کار با وزنه داشتند.

بازیکنان پرسپولیس که هنوز در کوران تمرینات بدنسازی قرار دارند و در مقطع فعلی بیشتر برنامه های بی هوازی را دنبال می کنند، صبح امروز پس از آنکه در زمین درفشی فر گرم کردند و دویدند، راهی سالن بدنسازی شدند.

سرخپوشان در سالن تحت هدایت مربی بدنساز تیم، به چند گروه تقسیم شدند و به کار با دستگاه های مختلف پرداختند که این برنامه برای نفرات با توجه به شرایط بدنی متغیر بود.

بازی پرسپولیس دروازه بان زمین سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علی دایی فوتبال پرسپولیس مدیر عامل باشگاه سرخپوشان نیلسون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر