کد خبر: 186197 A

عزتی:

این روزها در حال انجام تمرینات بسیار منظم و شادابی هستیم. تمرین ها به صورت پلکانی طراحی و اجرا می شوند یعنی اینکه فشار تمرینات به تدریج افزایش پیدا می کند تا باعثمصدومیت بازیکنان نشود.

علی عزتی در خصوص وضعیت این تیم گفت: این روزها در حال انجام تمرینات بسیار منظم و شادابی هستیم. تمرینها به صورت پلکانی طراحی و اجرا می شوند یعنی این که فشار تمرینات به تدریج افزایش پیدا می کند تا باعثمصدومیت بازیکنان نشود.

به گزارش ایلنا، کاپیتان تیم نفت تهران با اشاره به اینکه تیمش در فصل پیش نیز شانس قهرمانی داشت گفت: امسال هم که با آمدن چند نفر از بازیکنان تیم های ملی جوانان و امید، انرژی جوانی بیشتری به تیم تزریق شده و در کنار آن، بازیکنان باتجربه هم به تیم نفت پیوسته اند، انشاء الله که بتوانیم امسال به قهرمانی دست پیدا کنیم. حتی با خبرنگار یکی از رسانه ها که صحبت می کردم، وی معتقد بود که امسال تیم نفت در رتبه ای پایین تر از ششم قرار خواهد گرفت، من هم به او قول داده ام که در پایان فصل و با قهرمانی تیم نفت تهران، از این اظهار نظر و پیش بینی اشتباهش پشیمان خواهد شد.

عزتی در خضوص حضور منصوریان در این تیم نیز افزود: علی آقا مربی خوش فکری است که نسبت به سالهای گذشته، بسیار با تجربه تر نیز شده اند. ایشان انسان بسیار بانشاطی هستند که این ویژگی، تأثیر بسیار مثبتی بر رو ی بازیکنان جوان تیم دارد. تمرینات علی آقا خیلی منظم و منطبق با اصول حرفه ای است. انشاءالله همه ما بتوانیم از زحمات علی آقا بهره لازم را برده و با کمک هم تیم را به قهرمانی برسانیم.

انرژی تیم های ملی رسانه نفت نفت تهران امسال بازیکنان جوان تمرینات عزتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر