کد خبر: 187026 A

هدف پرسپولیس قهرمانی آسیاست؛

برای آسیا به موقع تدابیر خاصی می‌اندیشیم. ما دنبال قهرمانی آسیا هستیم و هدف ما فقط قهرمانی آسیاست و ان‌شاالله که این امر بتواند تحقق پیدا کند

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید مسیر خودش را ادامه دهد و انتظارات هواداران را برآورده کند.

حمیدرضا سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ما هنوز کامل بسته نشده و چند روز برای بستن کامل تیم فرصت داریم اما تیم ما یک تیم بسیار خوب است.

وی افزود: جدایی خلعتبری و سیدجلال حسینی جای تاسف دارد، اما تیم ما مسیر خود را ادامه می‌دهد و امیدوارم بتوانیم مهره‌های خوبی بیاوریم تا جای خالی آنها را پر کنیم. به هر حال پرسپولیس باید مسیر خودش را ادامه دهد و انتظارات هواداران را برآورده کند.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با این تیمی که بسته شده به قهرمانی در فصل جدید خیلی امیدوارم و امید دارم قبل از پایان لیگ قهرمان شویم. روی کاغذ نشان می‌دهد تیم ما از همه قو‌ی‌تر است و امید اول قهرمانی محسوب می‌شود.

وی در مورد برنامه پرسپولیس در آسیا در فصل جدید گفت: برای آسیا به موقع تدابیر خاصی می‌اندیشیم. ما دنبال قهرمانی آسیا هستیم و هدف ما فقط قهرمانی آسیاست و ان‌شاالله که این امر بتواند تحقق پیدا کند. این مساله اگر رویایی هم باشد هدف ماست و هدف هم مقدس است و با این تیمی که بسته‌ایم جز این توقعی نداریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شایعات مبنی بر اختلاف علی دایی و هیات مدیره پرسپولیس گفت: من با دایی رابطه بسیار بسیار حسنه‌ای دارم و هیچ مشکلی ندارم. از رابطه بقیه اعضای هیات مدیره با دایی اطلاعی ندارم، اما خودم رابطه خوبی با دایی دارم و هیچ مشکلی بین ما نیست.

سیاسی در پایان گفت: مشکلات مالی زیادی داریم اما برای بستن تیم و حضور د فصل جدید مشکلی نداریم.

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس علی دایی مشکلات مالی آسیا قهرمانی سیاسی هدف مشکلی آسیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر