کد خبر: 187051 A

در پایان جلسه امروز عنوان شد؛

آندرانیک تیموریان که با پیشنهادهای متعددی از سوی باشگاه‌های قطری و ایرانی مواجه شده است مذاکرات خود را با مسئولان باشگاه استقلال امروز چهارشنبه نیز ادامه داد و به توافق‌های اولیه نیز دست یافت.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال بعد از مذاکراتی که با مسئولان این باشگاه داشت برای ماندن در این تیم به توافق اولیه رسید و قرار است روز پنجشنبه قرارداد خود را نهایی کند.

به گزارش ایلنا، آندرانیک تیموریان که با پیشنهادهای متعددی از سوی باشگاه‌های قطری و ایرانی مواجه شده مذاکرات خود را با مسئولان باشگاه استقلال امروز چهارشنبه نیز ادامه داد و به توافق‌های اولیه نیز دست یافت.

وی که قرار بود امروز پاسخ نهایی خود را به آبی‌ها اعلام کند با وجود اینکه در باشگاه استقلال حضور یافت و با افشارزاده مذاکرات دیگری را انجام داد اما قرارداد خود را امضا نکرد. با این حال به نظر می‌رسد طرفین از روند مذاکرات کاملا راضی باشند.

تیموریان در مورد این جلسه گفت: جلسه خوبی داشتیم. روند مذاکرات خوب پیش می رود و بهتر است افشارزاده که بزرگ ما هستند در این باره صحبت کنند.

بهرام افشارزاده در این باره گفت: من از مذاکراتی که داشتیم خیلی راضی هستم و امیدوارم که فردا کار را نهایی کنیم. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فردا پنجشنبه ما قرارداد جدید را با آندو امضا می کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا این قرارداد امروز امضا نشد عنوان کرد: قرار بر این شد تا طرفین برای آخرین بار بررسی‌های لازم را انجام دهند و پس از آن کار را تمام کنند. من فکر می‌کنم که آندو با تخفیف خوبی که به استقلال داد قرارداد خوبی را با او داشته باشیم.

استقلال باشگاه استقلال فوتبال ملی پوش مذاکرات نهایی پنجشنبه آندو افشارزاده تیموریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر