کد خبر: 189924 A

در آستانه آغاز لیگ چهاردهم؛

از این پس بلیت مسابقات به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی فروخته نخواهد شد و صرفا بر روی اینترنت و از طریق سامانه مذکور فروخته می‌شود.

راهکار خرید بلیت الکترونیک چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

به گزارش ایلنا، سازمان لیگ فوتبال ایران جهت بالا بردن انگیزه تماشاگران در استفاده از بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی، از دو روش تهیه بلیت از طریق کارت عضویت و کارت ملی در سامانه www. footballeticket اقدام کرده است.

از این پس بلیت مسابقات به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی فروخته نخواهد شد و صرفا بر روی اینترنت و از طریق سامانه مذکور فروخته می‌شود.

تماشاگران می‌توانند بلیت‌های مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی را به روش زیر تهیه کنند:

به سامانه www. footballeticket. ir مراجعه و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس در منوی خرید بلیت با انتخاب بازی، موقعیت و جایگاه خود در استادیوم آزادی و همچنین انتخاب تعداد بلیت مورد نظر، به قسمت ورود اطلاعات وارد ‏شوید. در این قسمت از دو طریق زیر می‏‌توان بلیت مورد نظر خود را خریداری کرد:

۱ - از طریق وارد کردن شماره ۱۶ رقمی کارت عضویت
۲ - از طریق وارد کردن شماره ملی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید بلیت به راهنمای سامانه مراجعه کنید. همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیت در ورزشگاه آزادی به شرح جدول زیر خواهد بود:
موقعیت قیمت با کارت عضویت قیمت با کارت ملی
جایگاه غرب ۱۵ هزار تومان - ۱۸ هزار تومان
جایگاه شرق(روبروی جایگاه) ۸۵۰۰ تومان - ۱۱ هزار تومان
طبقه اول پشت دروازه ۷ هزار تومان - ۹ هزار تومان
طبقه دوم ۵ هزار تومان ۷ هزار تومان

برای اعضای سامانه که کارت عضویت دارند و با شماره ۱۶ رقمی کارت، بلیت مسابقات را خریداری می‏‌کنند، تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصدی متناسب با موقعیت‏‌های مختلف استادیوم در نظر گرفته شده است.

همچنین تماشاگرانی که درخواست کارت عضویت نداده‌‏اند می‏‌توانند با شماره ملی، متناسب با قیمت‌های اعلام شده از سامانه، بلیت تهیه کنند.

الکترونیک اینترنت بازی جدول سازمان لیگ فوتبال فوتبال ایران مسابقات لیگ برتر مسابقات لیگ برتر فوتبال ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر