کد خبر: 190738 A

هفته اول لیگ چهاردهم فوتبال؛

بختیار رحمانی را برای بازی فردا در اختیار نداریم، متاسفانه امید خالقی هم به خاطر مصدومیت حضور ندارد و ایمان موسوی سه هفته نخست لیگ را به خاطر محرومیت از دست داده است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه تیمش برای دفاع از عنوان قهرمانی خود کار دشواری پیش رو دارد گفت: برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده ایم.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ که در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز در هفته نخست لیگ برتر سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: با وجود اینکه با مشکلات زیادی روبرو هستیم ولی برای پیروزی و کسب سه امتیاز تمام تلاش مان را انجام خواهیم داد.

وی در مورد مشکلات تیمش در آستانه دیدار با تراکتور سازی گفت: بختیار رحمانی کاپیتان‌مان را برای بازی فردا در اختیار نداریم، متاسفانه امید خالدی هم به خاطر مصدومیت حضور ندارد و ایمان موسوی سه هفته نخست لیگ را به خاطر محرومیت از دست داده است و در بازی فردا حضور نخواهد داشت. یک ملی پوش تیم امید هم مصدوم از اردو برگشته و برابر تراکتورسازی ما را همراهی نخواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین اضافه کرد: این مشکلات دلیل نمی‌شود که روز پنجشنبه برای برد به میدان نرویم زیرا هدفی جز پیروزی برای بازی فردا نداریم.

وی در خصوص جوانگرایی خود برای این فصل در تیم فولاد خاطر نشان کرد: همانطور که در ملوان به جوان‌ها میدان دادم، در این تیم نیز این هدف را دنبال خواهم کرد زیرا اعتقاد دارم جوان‌ها در فوتبال بهترین نقش را می‌توانند ایفا کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در هفته نخست رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه فردا پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار می‌شود.

بازی تراکتورسازی تبریز دیدار تیم های فوتبال فوتبال فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور فولاد لیگ برتر مشکلات ملی پوش جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر