کد خبر: 190740 A

هفته اول لیگ چهاردهم فوتبال؛

بازیکنان جوان و با تجربه در تیم انگیزه زیادی را ایجاد کرده اند و من به آینده خوشبین هستم. این تیم مرا به یاد تیم سال ۸۳،۸۴ می‌اندازد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به غیبت چند بازیکن اصلی و آماده نبودن بازیکنان ملی پوش کار سختی مقابل تیم راه آهن پیش رو داریم.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی استقلال و راه‌ آهن ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: امیدوارم مشکلات باشگاه راه‌ آهن هرچه زودتر برطرف شود. من خودم کارم را از باشگاه راه‌ آهن شروع کردم. این باشگاه پر از استعداد بوده و پایگاه خوبی برای استعدادهای جنوب شهر است و بازیکنان بزرگی را هم به فوتبال ایران تحویل داده است.

وی افزود: چون ابتدای فصل است و ما و تیم راه‌ آهن تغییرات زیادی در ترکیب خود داشته‌ایم طبیعی است که بازی سختی خواهیم داشت. مربی راه‌ آهن یک فرد باهوش و رفیق و بچه‌ محل من است. استیلی خودش علاوه بر یک بازیکن تکنیکی، قدرتی و فکری هم بوده است.

سرمربی استقلال تصریح کرد: بازیکنان ملی‌پوش ما از نظر بدنی در شرایط صددرصد قرار نگرفته‌اند زیرا دیر به تیم اضافه شدند اما اردوی ترکیه و جام شهدا به ما کمک کرد که باید از برگزار کنندگان جام شهدا هم تشکر کرد.

قلعه‌نویی ادامه داد: دو بازی جام شهدا در ورزشگاه تختی به ما خیلی کمک کرد. امیدوارم بازی با راه‌آهن بازی خوبی باشد، البته کیفیت چمن ورزشگاه تختی مانند آزادی نیست اما امیدوارم بازی خوبی از کار در بیاید.

وی درباره مصدومان استقلال هم خاطرنشان کرد: حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی بازیکنان مصدوم ما هستند و به غیر از آنها ترکیب کامل خود را برای این بازی خواهیم داشت البته بازیکنان ملی‌پوش هنوز برای ۹۰ دقیقه بازی آماده نیستند و برای ترکیب نهایی امشب تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تیم فعلی استقلال مرا یاد تیم سال ۸۳ می‌اندازد، تاکید کرد: بازیکنان جوان و با تجربه در تیم انگیزه زیادی را ایجاد کرده اند و من به آینده خوشبین هستم. این تیم مرا به یاد تیم سال ۸۳،۸۴ می‌اندازد.

قلعه‌نویی در واکنش به پرسشی درباره اظهارات اخیر جواد نکونام خاطر نشان کرد: از شما خواستم سوالات ورزشی بپرسید اما در این باره باید بگویم اظهاراتی از این دست برای من پشیزی ارزش ندارد و صحبت‌هایم را در سایت باشگاه انجام داده‌ام. این فرد یک سال و نیم در استقلال بوده اما اندازه ۱۵ سال مصاحبه کرده است. ببینید در یک سال و نیم گذشته آمار مصاحبه‌های او چگونه است؟ یک زمانی گفته که من مرد و بهترین مربی دنیا هستم و به خاطر قلعه‌نویی به استقلال آمده است.

وی با طرح این سوال که اگر امسال او را جواب نمی‌کردند باز هم این حرف‌ها را می‌زد، ادامه داد: در زمان من بازیکنان بزرگ استقلال یعنی منصوریان، مجیدی و فکری خداحافظی کردند. البته آنها ۱۰،۱۱ سال برای استقلال بازی کردند نه یک سال و نیم که این جزو افتخارات من است.

وی ادامه داد: این فرد عنوان کرده که من درباره تیم ملی در جام جهانی صحبت نکردم در حالی که در برنامه زنده ورزش و مردم قبل از جام جهانی اعلام موضع کردم. حال این فرد که برای جام جهانی در برزیل بوده چگونه دنبال مصاحبه‌های من می‌گشته که می‌گوید من چه مصاحبه‌ای کردم؟ تو باید به فکر بازی‌ات باشی نه مصاحبه من. جای تعجب است که چرا این حرف‌ها زده شده و من از مراجع قانونی تا انتها این بحثرا پیگیری خواهم کرد.

سرمربی استقلال تاکید کرد: این فرد گفته شکست‌های تیم خود را به گردن دیگران می‌اندازد در حالی که من در جام ملت‌های آسیا فایل صوتی صحبت‌هایم را دارم که گفته‌ام مقصر اصلی حذف شدن تیم من هستم. یا فایل صوتی مصاحبه‌ام قبل از بازی با تراکتورسازی را دارم که عنوان کردم که هر نتیجه و اتفاقی برعهده من است و به هیچ فرد دیگری ارتباط ندارد.

تیم فوتبال راه آهن جواد نکونام قلعه نویی استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر