کد خبر: 190741 A

هفته اول لیگ چهاردهم فوتبال؛

باشگاه راه‌آهن یکسری از مشکلات مالکیتی اش را حل کرده است. یک‌ماه و نیم است که کارمان را آغاز کردیم و از نظر مالی و فنی تا حدودی مشکلات برطرف شده است.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با بیان اینکه مالک این باشگاه در حال حاضر قوه قضائیه است، گفت: از سازمان لیگ درخواست کردیم به احترام تماشاگران استقلال، این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود که مورد موافقت قرار نگرفت.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر، ضمن بیان این مطلب گفت: باشگاه راه‌آهن یکسری از مشکلات مالکیتی اش را حل کرده است. یک‌ماه و نیم است که کارمان را آغاز کردیم و از نظر مالی و فنی تا حدودی مشکلات برطرف شده است.

استیلی با بیان اینکه ۳۵ روز است این تیم تمریناتش را آغاز و در این مدت ۵۵ جلسه تمرین کرده، یادآور شد: راه‌آهن بازیکنان جوانی دارد و پنجشنبه بازی سختی را برابر استقلال پیش رو داریم. ما باید برابر تیمی به میدان برویم که یکی از معتبرترین تیم‌های ایرانی است.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن یادآور شد: ما در این فصل زمان زیادی را از دست دادیم اما اولویت اصلی‌مان با حضور بزرگانی همچون حسین کلانی، جعفر کاشانی و مناجاتی در وهله اول بحثاخلاق مداری در فوتبال است. ما هم در تیم‌های پایه و هم بزرگسالان روی این مساله تاکید بسیاری داریم زیرا این موضوع از هر چیزی برای‌مان مهمتر است.

وی در ادامه در مورد اینکه به آنها اعلام شده است برای تیم هزینه نکند، خاطرنشان کرد: تیم مانند موجود زنده است که برای هر جلسه تمرین حدود یک میلیون هزینه دارد. بالطبع باید پول هتل بدهیم و تعدادی از بازیکنان هم شهرستانی هستند که باید برای‌شان محل اسکان تامین کنیم تا بدون دغدغه برای تیم‌مان بازی کنند. این مشکلاتی است که تا پایان فصل ادامه دارد.

استیلی با اشاره به اینکه در این مدت بیشتر از نظر روحی - روانی با بازیکنان کار کرده تا آنها را به بهترین شکل آماده حضور در لیگ برتر کند، یادآور شد: از سازمان لیگ درخواست کردیم به احترام تماشاگران استقلال، این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود که مورد موافقت قرار نگرفت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه روز پنجشنبه دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند، تاکید کرد: قطعا راه‌آهن برای اینکه تبدیل به تیم خوبی شود نیاز به زمان دارد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به اینکه مالک باشگاه راه‌آهن در حال حاضر قوه قضائیه است، اظهار کرد: رابطه خوبی با مسئولان قوه قضائیه داریم و آنها نظر خیری روی تیم دارند و ان‌‎شاء الله تلاش می‌کنیم در کنار همدیگر مشکلات را برطرف کنیم.

وی تنها مصدوم راه‌آهن در این بازی را حامد نورمحمدی دانست و در مورد اینکه ۱۱ بازیکن تیمش برای بازی با استقلال را شناخته است، یادآور شد: مشکلی از این نظر نداریم و امیدواریم بازی خوبی را برابر استقلال از خود ارائه کنیم.

استقلال بازی راه آهن رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ فوتبال قوه قضائیه لیگ برتر مشکلات ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر