کد خبر: 195175 A

بازی با تیم‌های بزرگ به نفع ما است؛

البته بازی‌هایی که درحال حاضر با آمریکا انجام می‌دهیم، دوستانه است و نتیجه آن چندان مهم نیست وبیشتر بحثتجربه و هماهنگی مد نظر کادر فنی است

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال کشورمان گفت: هر چقدر با تیم های طراز اول دنیا بیشتر بازی کنیم، به نفع مان است.

بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: متاسفانه بازی‌های دوستانه تیم ملی کشورمان مقابل آمریکا را ندیدم، اما آمریکا قهرمان المپیک و لیگ جهانی است و تیم بسیار خوبی دارند.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال متذکر شد: قطعا ما هر چه بیشتر با تیم‌های طراز اول دنیا بازی کنیم، به نفع مان است. ما در شرایطی هستیم که بازیکنان ما در آمادگی کامل نیستند و در خانه حریف هم بازی می‌کنند و نباید انتظار زیادی داشته باشیم.

وی افزود: البته بازی‌هایی که در حال حاضر با آمریکا انجام می‌دهیم، دوستانه است و نیتجه آن چندان مهم نیست و بیشتر بحثتجربه و هماهنگی مد نظر کادر فنی است. امیدوارم این بازی‌های دوستانه کمک کند تا در مسابقات قهرمانی مردان جهان در لهستان در شرایط آرمانی باشیم. بازی‌های دوستانه کمک زیادی به مربی می‌کند تا تیمش را بهتر بشناسد و با آمادگی کامل وارد مسابقات جهانی شود.

محمودی در پایان گفت: در مسابقات قهرمانی مردان جهان در لهستان روی سکو رفتن برای ما یک مقدار سخت است. هدف اصلی ما باید مسابقات آسیایی اینچئون باشد و در لهستان فقط باید خوب بازی کنیم و در آسیا دنبال قهرمانی باشیم. در آسیا اینکه کسی حریف ما نشود، اما جزو تیم‌های طراز اول قاره هستیم. فکر می‌کنم تیم‌های چین، کره‌جنوبی و ژاپن رقیبان ما برای قهرمانی در آسیا هستند.

المپیک بازی تیم ملی جهان چین ژاپن کره جنوبی لهستان مد مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر