کد خبر: 201040 A

نباید به نتایج فعلی زیاد دل بست؛

گل‌زدن خیلی لذت‌بخش است و من وقتی گل می‌زنم، خدا را شکر می‌کنم. در سخت‌ترین شرایط وقتی خدا را شکر می‌کنید، حس خوبی به شما می‌دهد.

هافبک میانی استقلال می‌گوید موفقیت فعلی تیمش مرهون تلاش‌های کادرفنی و بازیکنان استقلال است، اما نباید به نتایج فعلی زیاد دل بست و باید با تلاش بیشتر این روند را تا پایان فصل ادامه داد.

به گزارش ایلنا، امید ابراهیمی درباره آخرین وضعیت خود گفت: خدا را شکر شرایط خیلی‌خوبی را پشت سر می‌گذاریم. موفقیت فعلی مرهون تلاش همه بازیکنان بود که تاکنون هماهنگ کار کرده‌اند. البته نباید از این موفقیت‌های فعلی زیاد خوشحال باشیم. زمان زیادی تا پایان لیگ باقی‌مانده و به شخصه تلاش خودم این بوده که نهایت توانم را برای تیم بگذارم. مطمئن باشید از این به بعد هم این کار را می‌کنم. گفت‌وگوی ابراهیمی را در ادامه بخوانید:

* شادی گلزنی نوع خاصی دارید…

- من این خوشحالی‌ام را دوست دارم. گل‌زدن خیلی لذت‌بخش است و من وقتی گل می‌زنم، خدا را شکر می‌کنم. در سخت‌ترین شرایط وقتی خدا را شکر می‌کنید، حس خوبی به شما می‌دهد.

* راجع به گلزنی‌هایت در استقلال هم صحبت کن.

- من هم مثل هر بازیکنی دوست دارم به تیمم کمک کنم. بعد از بازی با سپاهان، با بازیکنان عهد بستیم که هر چه داریم در بازی به نمایش بگذاریم و خدا هم کمک کرد که نتایج خوبی کسب کردیم. من هم در بازی با سایپا ۲ گل زدم که به موفقیت تیم کمک کرد. احساس مثمرثمر بودن در تیم خیلی حس‌خوبی است و وقتی برای استقلال گل زدم، تمام خستگی‌ام از بین رفت. امیدوارم با تمرینات بیشتر بار دیگر بتوانم گل بزنم.

* قلعه‌نویی از تو تعریف و تمجید زیادی می‌کند، چه احساسی در این‌باره داری؟

- متشکرم که به من لطف دارند. هدف من این بود که در استقلال به بهترین‌ها برسم. من در سپاهان، از تیم ملی خط خوردم، اما با خودم عهد بستم بار دیگر به تیم ملی برگردم و تلاش می‌کنم تا با مثمرثمر بودن در استقلال به این هدفم برسم. این مسئله با کمک قلعه‌نویی میسر است. البته تعریف‌های وی از من، کارم را سخت‌تر می‌کند.

* چه صحبتی با هواداران داری؟

- هواداران در همه جا یار دوازدهم هستند و این مسئله در استقلال بیشتر نمود دارد. ما باید تلاش کنیم هواداران در ورزشگاه حاضر شوند و از ما حمایت کنند. انرژی آنها می‌تواند به ما کمک زیادی کند و من امیدوارم در بازی با نفت‌تهران تعداد بیشتری از آنها را در ورزشگاه ببینیم.

امید ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر