کد خبر: 201090 A

نمی‌توانیم طرفداران خود را بیرون کنیم؛

ما نمی‌توانیم طرفداران خودمان را بیرون کنیم و اگر هواداران پرسپولیس بیایند استادیوم پر می‌شود و اگر کمتر بیایند هواداران تراکتور بیایند چون هر چقدر تماشگر بیشتر بیاید ماخوشحال‌تر می‌شویم چون فوتبال با تماشاچی زنده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم پتانسیل بالایی دارد و با حمایت هوادارانش می‌تواند نتایج بهتری رقم بزند، به همین دلیل از طرفداران پرسپولیس دعوت می‌کند برای بازی با تراکتورسازی به استادیوم آزادی بروند و علی دایی و شاگردانش را حمایت کنند.

گفت‌وگوی محمد پنجعلی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

*سیاسی مدعی‌شده ۹ میلیارد در این فصل به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس پرداخت شده، این خبر را تایید می‌کنید؟
پول که پرداخت کرده‌اند، اما اینکه هر کسی چقدر گرفته را نمی‌دانم، چون نه در این مسائل دخالت می‌کنم و نه ربطی به من دارد و آقای خواجه‌وند سخنگوی باشگاه در جریان است و باید در این صحبت کند.

*حمیدرضا علی عسگری مدعی شده ادعای سیاسی درست نیست؟
می‌دانم به بچه‌ها پول داده‌اند، اما به هر بازیکن چقدر داده‌اند را اصلا نمی‌دانم و ریز پرداختی‌ها را نمی‌دانم.

*پرسپولیس در حال حاضر مشکل مالی دارد؟
الان موقع این حرف‌ها نیست و اگر مشکلاتی هم باشد در حال حل‌شدن است. تمرکز ما باید فقط روی بازی‌ها باشد و بعد از این برد شیرین، روند خوب‌مان را ادامه دهیم، چون توانایی‌اش را داریم. مشکل‌مالی توسط هیات‌مدیره و مدیریت باشگاه بررسی و رسیدگی می‌شود.

*این هفته با تراکتورسازی بازی دارید. این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
با توجه به برد روحیه‌بخشی که داشتیم و خوب هم بازی کردیم در تیم دگرگونی روحی و روانی به وجود آمده و پتانسیل داریم که بهتر شویم و فقط نیاز به حمایت مردم داریم. می‌توانیم خوب کار کنیم و نتیجه بگیریم. تراکتورسازی تیم خوبی است و همه تیم‌ها جلوی ما انگیزه دارند. بازی‌بزرگی در پیش داریم و همه این بازی را می‌بینند. این بازی برای هر دو تیم ارزشمند است، چون پخش مستقیم است و خیلی‌ها این بازی را می‌بینند و برای بازیکنان جوان و گمنام مهم است. هیچ تیمی را اجازه نداریم دست‌کم بگیریم و برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم.

*تراکتوری‌ها انتظار دارند در این بازی ۵۰درصد گنجایش استادیوم را به هواداران آنها بدهید…
ما نمی‌توانیم طرفداران خودمان را بیرون کنیم. اگر هواداران پرسپولیس بیایند استادیوم پر می‌شود و اگر کمتر بیایند هواداران تراکتور بیایند چون هر چقدر تماشاگر بیشتر بیاید ما خوشحال‌تر می‌شویم، چون فوتبال با تماشاچی زنده است، اما اول حق طرفداران خودمان است. در مجموع بچه‌های ما دوست دارند استادیوم پر شود. ما آنقدر طرفدار داریم که اگر بیایند در هیچ استادیومی در ایران برای هیچ تیمی جا نمی‌ماند و همه استادیوم‌ها را طرفداران پرسپولیس پر می‌کنند. در شهرستان به ما ۱۰ درصد جا می‌دهند و اعتراضی نداریم، اما در تهران ما اینطوری فکر نمی‌کنیم.

ایران بازی پرسپولیس پول روحی و روانی علی دایی فوتبال فوتبال پرسپولیس کادر فنی و بازیکنان چقدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر