کد خبر: 202066 A

خوشحالم تیم کامل شد؛

مدیر فنی تیم امید گفت: هدف مان این است که با برگزاری دیدارهای دوستانه، با آمادگی کامل در رقابت های اینچئون کره جنوبی شرکت کنیم.

مدیر فنی تیم ملی امید درباره شرایط این تیم در اردوی کشور چین گفت: به دلیل سفر طولانی که داشتیم تمرینات سبکی را برای بازیکنان در نظر گرفتیم.

به گزارش ایلنا، هومن افاضلی مدیر فنی تیم ملی امید گفت: به دلیل سفر ۲۴ ساعته تیم به کشور چین، بازیکنان صبح امروز تمرین سبکی را انجام داده و بعدازظهر نیز به همین منوال تمرینات خود را ادامه می دهند تا تمرینات اصلی بازیکنان از صبح فردا به صورت جدی آغاز شود.

وی افزود: بازیکنان روز یکشنبه یک جلسه تمرین خواهند کرد، روز سه شنبه دو جلسه تمرینی در نوبت صبح و بعدازظهر انجام خواهند داد. هدف مان این است که با برگزاری دیدارهای دوستانه، با آمادگی کامل در رقابت های اینچئون کره جنوبی شرکت کنیم.

وی درباره ملحق شدن ۵ بازیکن به جمع ملی پوشان گفت: خوشحالم که با حضور این ۵ بازیکن تیم کامل شد. تشکر ویژه ای از مسئولان کمیته ملی المپیک دارم چرا که تمام تلاش خود را در این زمینه بکار گرفتند.

ملی پوشان ساعت ۲۳:۰۰ به وقت محلی وارد چین شده و صبح فردا(۱۶ شهریورماه) تمرین سبکی را برگزار خواهند کرد تا در طی روزهای آینده تمرینات اصلی خود را با دیگر ملی پوشان پیگیری کنند.

المپیک تیم ملی چین رقابت کره جنوبی تیم امید کامل فردا تمرینات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر