کد خبر: 202068 A

فوتبال نوجوانان آسیا - تایلند؛

قنبرپور ابراز امیدواری کرد تا ایران در بین ۴ تیم برتر آسیا قرار گرفته و مجوز حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ شیلی را کسب کند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران با اشاره به اینکه تیمش دیدارهای سختی در مسابقات قهرمانی آسیا پیش روی دارد؛ گفت: می‌خواهیم شروع مقتدری در این رقابت‌ها داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، نشست خبری مصطفی قنبرپور امروز شنبه در تایلند میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار شد.

سرمربی تیم ایران ابتدا از کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر برگزاری مسابقات و از کشور تایلند به دلیل میزبانی تشکر کرد و گفت: تمام تیم های حاضر در این بازی ها شرایط خوبی دارند.

وی در مورد نخستین دیدار تیم ایران که یکشنبه برابر قطر برگزار خواهد شد، عنوان کرد: دیدار نخست بسیار حساس و پر اهمیت است و با نهایت احترام به تیم حریف، قصد داریم که در این مسابقه با تمرکز بالا و به دور از احساسات و با تفکر به رقابت بپردازیم و پیروز میدان شویم. امیدواریم که بتوانیم بازی ها را در مقابل حریفان خود به خوبی به پایان برسانیم.

قنبرپور در ادامه بیان کرد: در مسابقات پاکستان به عنوان تیم اول صعود کردیم و خوشحالیم که در جمع ۱۶ تیم برتر آسیا هستیم و آمادگی خوبی برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند داریم. حضور در تورنمنت مالزی، برگزاری دیدارهای تدارکاتی مقابل ژاپن و شرکت در تورنمنت جمهوری آذربایجان و همچنین بازی های تدارکاتی داخلی باعثشده که تیم ملی نوجوانان ایران با آمادگی خوبی در مسابقات قهرمانی آسیایی تایلند حضور یابد. قنبرپور ابراز امیدواری کرد تا ایران در بین ۴ تیم برتر آسیا قرار گرفته و مجوز حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ شیلی را کسب کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان ایران با شرایط آب و هوایی تایلند مشکلی دارند یا خیر؟ گفت: این منطقه رطوبت بسیار بالایی دارد بر همین اساس به کشور مالزی و ژاپن سفر کرده تا بازیکنان با این شرایط آب و هوایی خود را وفق دهند و همچنین دو روز زودتر به تایلند سفر کرده ایم تا با انجام تمرینات، بازیکنان در شرایط خوبی قرار گیرند.

ایران بازی پاکستان تایلند جام جهانی ژاپن شرایط آب و هوایی قطر کنفدراسیون فوتبال آسیا مالزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر