کد خبر: 202668 A

حسن‌زاده خبر داد:

طبق آیین نامه جدید، کمیته انضباطی پس از بررسی و تحقیق از سوی کمیته پزشکی و در اختیار گذاشتن گزارش‌های کامل، رای بازیکن دوپینگی را صادر خواهد کرد.

رئیس کمیته انضباطی ضمن رضایت از برگزاری رقابت های لیگ برتر گفت: در بعضی از بازی ها به دلیل حساسیت برخی حواشی رخ می دهد که این امر طبیعی است.

به گزارش ایلنا، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره برگزاری دیدارهای لیگ گفت: خوشبختانه هر هفته که مسابقات لیگ برتر برگزار می‌شود، شاهد انجام مسابقات به بهترین نحو هستیم و حواشی بسیار اندک آن هم در برخی از بازی‌ها به دلیل حساسیتی که وجود دارد، رخ می‌دهد. امروز کلیه گزارش‌هایی که از سوی مسئولان برگزار کننده مسابقات در اختیارمان قرار گرفته است، موارد را بررسی و نتیجه نهایی را درباره تخلفاتی که رخ داده اعلام می‌کنیم.

وی درباره اعلام رای بازیکن دوپینگی گفت: طبق آیین نامه جدید، کمیته انضباطی پس از بررسی و تحقیق از سوی کمیته پزشکی و در اختیار گذاشتن گزارش‌های کامل، رای بازیکن دوپینگی را صادر خواهد کرد. پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت، همچنین بررسی نتیجه تحقیقات کمیته پزشکی فکر می‌کنم طی چند روز آینده رای بازیکن متخلف را صادر کنیم.

آیین نامه اسماعیل حسن زاده بازی رقابت های لیگ برتر فوتبال کمیته انضباطی مسابقات لیگ برتر بازیکن رای دوپینگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر