کد خبر: 202749 A

وزارت‌ورزش بررسی کرد؛

در این تحقیق ارائه بازی زیبا مقابل آرژانتین با ۲۵ درصد فراوانی و متحول نمودن امکانات فدراسیون فوتبال و احساس غرور ملی با ۴ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین دلیل رضایت مردم از عملکرد کی روش بوده است.

دبیرخانه شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تحقیقی که اخیرا صورت داده به بررسی دلایل رضایت یا نارضایتی مردم از قرارداد کی روش پرداخته است. این تحلیل محتوی از اظهارنظرهای مردم در شبکه های مجازی در بازه زمانی دوهفته اخیر صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، در این تحقیق ارائه بازی زیبا مقابل آرژانتین با ۲۵ درصد فراوانی و متحول نمودن امکانات فدراسیون فوتبال و احساس غرور ملی با ۴ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین دلیل رضایت مردم از عملکرد کی روش بوده است.

مواردی مانند صعود صعود به جام جهانی برزیل بدون دغدغه، معرفی بازیکنان دورگه به فوتبال ایران، داشتن نامی در کلاس جهانی، عملکرد مناسب نسبت به مربیان ایرانی، انضباط سالاری در تیم ملی، دانش روزآمد و قابل قبول مربیگری و تصور قهرمانی در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ از جمله موارد دیگر رضایت مردم در این تحلیل محتوی بوده است.

اما در طرف مقابل مبلغ بالای دستمزد کی روش مهمترین دلیل نارضایتی مردم از این مربی بوده است، دخالت بیش از حد در تصمیم گیری های فدراسیون، اتکا به یک یا دو بازیکن در ترکیب تیم ملی، عدم تعامل با فدراسیون فوتبال، وجود گزینه های مناسب دیگر، عدم نتیجه گیری مناسب در جام جهانی برزیل، ارائه نشدن بازی های باکیفیت بالا در جام جهانی، استفاده نکردن از ظرفیت مربیان ایرانی، مقایسه نتایج کی روش با ولاسکو، ضعف فنی، استفاده نکردن از ظرفیت بازیکنان داخلی و پنهان ماندن ضعف مدیریتی فدراسیون در سایه حضور کی روش از جمله مهمترین علل نارضایتی مردم از عملکرد کی روش در این تحقیق بوده است.

شورای راهبردی با هدف ایجاد نظام تصمیم سازی در مدیریت عالی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است

کارلوس کی‌روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر