کد خبر: 203665 A

در جوی ملتهب و نا آرام؛

به دنبال تغییر و تحولات در راس مدیریت و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، حمید درخشان امروز در محل ورزشگاه درفشی فر حاضر و پشت درهای بسته سرخ پوشان را تمرین داد.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز پنجشنبه پشت درهای بسته و زیر نظر حمید درخشان سرمربی جدید این تیم تمرین کردند که در جوی ملتهب اجازه ورود علی دایی به تمرین سرخپوشان داده نشد.

به گزارش ایلنا، به دنبال تغییر و تحولات در راس مدیریت و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، حمید درخشان که روز گذشته به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد امروز در محل ورزشگاه درفشی فر حاضر و پشت درهای بسته سرخ پوشان را تمرین داد.

بازیکنان پرسپولیس ابتدا با دویدن های نرم بدن های خود را گرم کردند سپس انجام حرکات کششی و سرعتی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و فوتبال دست گرمی بازی کردند. حسین عبدی، امامی فر، دستیاران جدید درخشان وی را در تمرین امروز کمک کردند.

افشین پیروانی، محمد دایی، محمد مولایی، رضا فروزانی و بهزاد غلامپور مربیان اسبق این تیم اجازه ورود به محل تمرین را پیدا نکرده و در دفتر باشگاه حضور داشتند.

تجمع هواداران همانند روز گذشته در محل ورزشگاه درفشی فر زیاد بود و آنان علیه حمید درخشان و حمید رضا سیاسی شعارهایی سردادند که با دخالت نیروی انتظامی و دعوت آنها به آرامش همراه شد.

تیم فوتبال پرسپولیس درادامه رقابت های هفته هشتم لیگ برتر فردا(جمعه) برابر تیم نفت مسجد سلیمان قرار می گیرد. این بازی راس ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

افشین پیروانی بازی پرسپولیس رقابت علی دایی فوتبال پرسپولیس لیگ برتر مسجد نفت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر