کد خبر: 204952 A

به لحاظ روحی شرایط خوبی نداریم؛

من در پرسپولیس نیستم و در این تیم دخالت نمی‌کنم اما چون در پرسپولیس بازی کرده‌ام و می‌دانم در این شرایط بازدهی بازیکن و مربی چندین برابر می‌شود

کاپیتان تیم فوتبال راه‌آهن گفت: پس از شکست سنگین مقابل تراکتورسازی به لحاظ روحی شرایط خوبی نداریم.

بهادر عبدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ما به لحاظ فنی و بدنی هفته به هفته بهتر می‌شود، اما به لحاظ روحی بعد از شکست سنگین مقابل تراکتورسازی شرایط خوبی نداریم، البته مقابل تراکتورسازی در نیمه‌اول موقعیت‌های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم و در نیمه دوم به دلیل نداشتن مدافعان تخصصی گل‌های بدی خوردیم. الان هم با پرسپولیس بازی داریم و امیدوارم در این هفته روی مشکلات تیم‌مان کار کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: این هفته باید به مصاف پرسپولیس برویم. مطمئنا پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است و حتی اگر تیم جوانان و امید خودش هم به میدان برود مدعی است چون تماشاگر دارد. با تعویض مربی در پرسپولیس کار ما سخت‌تر شد چون به این تیم شوک وارد شده و همه می‌خواهند بهترین عملکرد را جلوی مربی جدیدشان داشته باشند تا فیکس شوند. به نظرم سخت ترین بازی فصل ماست اما در این چند ساله عملکرد خوبی مقابل پرسپولیس داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم تا این بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.

عبدی در پایان گفت: من در پرسپولیس نیستم و در این تیم دخالت نمی‌کنم، اما چون در پرسپولیس بازی کرده‌ام و می‌دانم در این شرایط بازدهی بازیکن و مربی چندین برابر می‌شود. الان هم همین وضعیت است و باید ۲ برابر تلاش کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. پرسپولیس به لحاظ امتیازی شرایط خوبی ندارد و از این هفته به آب و آتش می‌زند تا نتیجه بگیرد و ما هم باید تلاش‌مان را چند برابر کنیم تا نتیجه بگیریم.

بازی پرسپولیس راه آهن فوتبال مشکلات تیم سخت شرایط لحاظ عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر